szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Joanna Krupa i Romain Zago powiedzieli sakramentalne TAK!

JOANNA KRUPA żoną! Gwiazda TOP MODEL wzięła ślub! Zobacz ślub Joanny Krupy! Kosztował miliony

Joanna Krupa wyszła za Romaina Zago. Ślub odbył się w południowej Kalifornii. Impreza kosztowała gigantyczne pieniądze. Ale dla takiego efektu warto było! Zwłaszcza, że za całość zapłaciła amerykańska telewizja, która pokaże ślub topmodelki w reality show.

Tagi: Joanna Krupa, joanna krupa i romain zago, joanna krupa slub, joanna krupa ślub, romain zago i joanna krupa, slub joanna krupa, ślub joana krupa, ślub joanny krupy, ślub joanny krupy zdjęcia

JOANNA KRUPA żoną! Gwiazda TOP MODEL wzięła ślub! Zobacz ślub Joanny Krupy! Kosztował miliony

Joanna Krupa i Romain Zago powiedzieli sakramentalne TAK!

fot: internet

Joanna Krupa i Romain Zago pobrali się w ekskluzywnym kompleksie hotelowym Park Hyatt Aviara Resort w Carlsbad w Kalifornii. Uroczystość przy basenie zobaczyło 150 gości. Świadkami ich przysięgi była nie tylko rodzina, ale też liczni celebryci. Joanna Krupa pojawiła się na ceremonii w pięknej białej sukni bez ramiączek stworzonej przez rzez projektanta Gilberta Chagoury.

Zobacz suknię ślubną Joanny Krupy i zdjęcia ze ślubu >>

Największe wrażenie zrobił jednak na gościach spacer Joanny do ołtarza, który wyglądał dosłownie jak chodzenie po wodzie. Panna młoda trzymała bukiet białych róż i hortensji. Polska topmodelka pobrała się na specjalnej platformie zbudowanej w hotelowym basenie w otoczeniu świec, co stworzyło wyjątkowo romantyczną atmosferę.

Cała ceremonia kosztowała blisko pół miliona dolarów. Zapłaciła jednak za to stacja telewizyjna Bravo, która pokaże ślub Joanna Krupy w reality show The Real Housewives Of Miami. Przed uroczystością przez kilka odcinków telewizja pokazywała też przygotowania do tego wielkiego dnia, a 13.06.2013 zarejestrowała też przebieg całego wydarzenia. Wśród gości weselnych byli m.in.: aktorka Denise Richards i reżyser filmu Armageddon Michael Bay.

Dla Joanny Krupy było to pierwsze małżeństwo, Romain Zago jest już rozwodnikiem.

Zobacz historię związku Joanny Krupy i Romaina Zago >>

Znajomi pary nie ukrywali, że Andrea - była żona Zago, wielokrotnie niepokoiła Polkę, ale po wymienieniu się obrączkami, Joanna Krupa na pewno przestała martwić się byłą partnerką ukochanego i teraz skupi się na byciu najlepszą żoną, jaką Romain mógł sobie wymarzyć.

Autor: ko

Zdjęcia: internet

Publikacja: 14.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również