szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowa prowadząca "Tańca z Gwiazdami" - Joanna Liszowska zastąpiła Annę Głowgowską

Joanna Liszowska poprowadzi TANIEC Z GWIAZDAMI! Co dalej z Anną Głogowską?

Joanna Liszowska zastąpi Annę Głogowską na miejscu prowadzącej Taniec z Gwiazdami w Polsacie. Anna Głogowska jest niepocieszona. Co dalej z jej karierą w stacji Polsat?

Tagi: Joanna Liszowska, joanna liszowska taniec z gwiazdami, taniec z gwiazdami, taniec z gwiazdami polsat

Joanna Liszowska urodzi w Szwecji? Znamy powody decyzji Joasi!

Joanna Liszowska

fot: Piotr Grzybowski / Super Express

Do pierwszego odcinka Tańca z Gwiazdami w Polsacie pozostało już tylko kilka tygodni. Zainteresowanie wokół nowego show w stacji, które teraz będzie nosiło tytuł  Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, podsycają kolejne sensacyjne doniesienia z produkcji. Znamy już kilka nazwisk gwiazd, które wystąpią w programie. Wiemy także, że w jury zasiądzie aktor Andrzej Grabowski a jednym z prowadzących show będzie Krzysztof Ibisz.

Według doniesień medialnych, temu ostatniemu partnerować miała znana z Got to Dance Anna Głogowska. Jak się jednak okazuje, to nie ona będzie gospodynią tanecznego show Polsatu!

Jak informuje dziennik Super Express, nową prowadzącą Tańca z Gwiazdami będzie Joanna Liszowska. - To ona stanie na scenie obok Krzysztofa Ibisza - informuje osoba z produkcji.

Jeśli te informacje się potwierdzą, Anna Głogowska zostanie bez pracy. Z pewnością nie będzie jej łatwo się z tym pogodzić, zwłaszcza, że po zakończeniu Got to Dance tancerka nie ukrywała, że ma chrapkę na posadę w Tańcu z Gwiazdami. - Nawet jeśli miałabym tam tylko sprzątać, to chcę tam być. To przygoda życia - wyznała w jednym z wywiadów.

Teraz "murowana" kandydatka do prowadzenia tanecznego show najwyraźniej będzie musiała obejść się smakiem. Joanna Liszowska po raz kolejny okazała się być bezkonkurencyjna jeśli chodzi o polsatowskie formaty. Przypomnijmy, że przed pięcioma laty aktorka prowadziła z Krzysztofem Ibiszem jedną edycję programu Jak Oni śpiewają. Ostatnio była jurorką w Got to Dance. Tylko Taniec. Ma także doświadczenie w tańcu - brała udział w czwartej edycji Tańca z Gwiazdami.

Jak myślicie, czy Joanna Liszowska będzie lepszą prowadzącą niż Anna Głogowska?

Autor: JW

Zdjęcia: Piotr Grzybowski / Super Express

Publikacja: 06.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również