szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Joanna Liszowska urodzi drugie dziecko w Szwecji

JOANNA LISZOWSKA urodzi w Szwecji? Znamy powody decyzji aktorki!

Joanna Liszowska urodzi swoje drugie dziecko w Szwecji! Aktorka już wyjechała z Polski i szykuje się do swojego wielkiego dnia. Dlaczego jurorka Got To Dance.Tylko Taniec zdecydowała się na poród za granicą?

Tagi: Joanna Liszowska, joanna liszowska ciąża, joanna liszowska dziecko, joanna liszowska must be the music, joanna liszowska poród, joanna liszowska przyjaciółki, joanna liszowska styl w ciąży, joanna liszowska urodzi w Szwecji

Joanna Liszowska urodzi w Szwecji? Znamy powody decyzji Joasi!

Joanna Liszowska

fot: Piotr Grzybowski / Super Express

Joanna Liszowska zdecydowała się urodzić swoje drugie dziecko w Szwecji. Aktorka po finale programu Got To Dance w którym była jurorką wyjechała do Szwecji i razem z mężem przygotowują się do powitania swojego drugiego dziecka. Joanna Liszowska robi sobie przerwę od medialnego chaosu i stawia na macierzyństwo i rodzinne pielesze. Dlaczego wybrała akurat Szwecję?

Joanna Liszowska od 3 lat jest żoną szwedzkiego biznesmena i milionera, Oli Serneke z którym ma już 2-letnią córeczkę, Emmę. Aktorka postanowiła jednak nie rezygnować z życia zawodowego i wciąż dzieliła czas pomiędzy domy w Szwecji i Polsce. Do tej pory mogłyście podziwiać Joannę Liszowską w serialu Przyjaciółki w którym wcieliła się w rolę Patrycji, szczerej i temperamentnej dziewczyny, która zmaga się z problemem bezpłodności. W życiu prywatnym, Joanna Liszowska spodziewa się właśnie drugiego dziecka i z tego powodu zawieszono emisję popularnego serialu. Aktorka jest również jurorką w tanecznego show Got To Dance. Liszowska zdecydowała się, mimo zaawansowanej ciąży, kontynuować ocenianie uczestników, a na odpoczynek przyszedł czas dopiero po wielkim finale.

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI znikają z anteny Polsatu! Serial zawieszony!

Aktorka postanowiła urodzić swoje drugie dziecko w Szwecji, w Göteborgu, gdzie mieszka razem z mężem. Liszowska zdecydowała się na wyjazd ze względu na lepsze warunki jakie oferuje kobietom państwo szwedzkie oraz na obecność męża z którym ostatnio widywała się rzadko. Dzięki temu, że aktorka urodzi dziecko w Szwecji, otrzyma od państwa aż 60 koron dziennie przez 450 dni od momentu przyjścia pociechy na świat. Oprócz tego, każda kobieta w Szwecji, która wychowuje dzieci dostaje co miesiąc ok. 500 zł na wychowanie każdego z nich aż do momentu ukończenia przez dzieci 16 lat! Nawet dla żony milionera jest to ogromne wsparcie zwłaszcza, że każde z dzieci ma ustawowo zagwarantowane miejsce w przedszkolu. Nie musząc martwić o się względy finansowe i przyszłość dziecka, Joanna Liszowska wraz z mężem przygotowują się do oczekiwanego porodu.

Joanna Liszowska mimo wielu zobowiązań najbardziej lubi spędzać czas z rodziną i swoją małą córeczką. Dzięki porodowi w Szwecji zaoszczędzi sobie również zbędnego stresu i ograniczy przygotowania do tego wielkiego dnia. Wspólnie z rodziną aktorka oczekuje już przyjścia na świat drugiego dziecka i spędza czas w Göteborgu.

Gratulujemy i życzymy szczęśliwego rozwiązania!

Autor: natalia kovacs

Zdjęcia: Piotr Grzybowski / Super Express

Publikacja: 07.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również