szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

JOANNA LISZOWSKA w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Aktorka dostanie 20 tysięcy za odcinek?

Joanna Liszowska pojawi się w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Aktorka występowała już w muzycznym show, a tym razem ma być prawdziwą gwiazdą. Zaskakująca jest suma, jaką Joanna Liszowska dostanie za odcinek! Będzie to prawdopodobnie 20 tysięcy złotych!

Tagi: Joanna Liszowska, Joanna Liszowska twoja twarz brzmi znajomo, twoja twarz brzmi znajomo

JOANNA LISZOWSKA w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Aktorka dostanie 20 tysięcy za odcinek?

fot: mat. prasowe

Joanna Liszowska była zainteresowana prowadzeniem nowego show Twoja twarz brzmi znajomo, który cieszy się ogromną popularnością, która najwidoczniej zaskoczyła samych producentów.  Dzięki temu w kolejnej edycji zobaczymy jeszcze większe gwiazdy! Obsada nie jest jeszcze znana, ale o stanowisko prowadzącej ubiega się Joanna Liszowska.

Aktorka występowała już w talent show Got to Dance w roli jurorki i jak widać udział w tego typu programach przypadł jej do gustu, również za sprawą wynagrodzenia. Dzięki poprzedniemu programowi Joanna Liszowska zarabiała około 18 tysięcy za odcinek, a teraz jak podaje Fakt negocjowana jest stawka 20 tysięcy złotych.

Zobacz też najnowsze informacje na temat Joanny Liszowskiej >>>>

Nic dziwnego, że gwiazdy same zabiegają o udział w programach rozrywkowych, skoro wiążą się z tym takie zarobki! Was też dziwią sumy, jakie polskie gwiazdy zarabiają w popularnych show?

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 05.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również