szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Joanna Liszowska nie chce rodzić w Polsce, aktorka zapowiada, że jej dziecko przyjdzie na świat w Szwecji

JOANNA LISZOWSKA zdradza, że urodzi w Szwecji!

Joanna Liszowska nie chce wzbudzać sensacji i zdradza, że jej drugie dziecko również przyjdzie na świat w Szwecji. Aktorka nie chce rodzić pod obstrzałem paparazzich i ciekawskich mediów. W Szwecji, kraju jej męża, nadal pozostaje anonimowa.

Tagi: celebrytki w ciąży, gwiazdy w ciąży, Joanna Liszowska, joanna liszowska ciąża, joanna liszowska dzieci, joanna liszowska urodzi w Szwecji, joanna liszowska w ciąży, joanna liszowska-wikipedia

JOANNA LISZOWSKA zapowiada, że urodzi w Szwecji!

Joanna Liszowska dołączyła do grona celebrytek, które w 2013 zostaną mamami

fot: WBF

Joanna Liszowska nie chce rodzić w Polsce. Aktorka zapowiada, że drugie dziecko również chciałaby urodzić w Szwecji, gdzie pozostaje w dalszym ciągu osobą anonimową. - Tam jest anonimowa i nikt się nią nie interesuje - potwierdza jej znajoma w rozmowie z Faktem. Wedle informacji osoby z otoczenia aktorki, Liszowska chce mieć spokój i za wszelką cenę chciałaby uniknąć rozgłosu i naporu paparazzi.

Przypomnijmy, że mąż aktorki Ola Serneke jest Szwedem, stąd gwiazda Przyjaciółek ma otwartą drogę do szwedzkich placówek zdrowia. Joanna Liszowska jest obecnie w 3 miesiącu ciąży, zatem drugi potomek pary przyjdzie na świat po wakacjach. Podobno mąż aktorki szykuje na tę okazję specjalny prezent, kolejny luksusowy samochód, który ucieszy Liszowską bardziej niż biżuteria. A co wy sądzicie o pomyśle Joanny Liszowskiej? Powinna rodzić w Polsce czy Szwecji?

Zobacz także:

GARDIAS, STECZKOWSKA, KARDASHIAN - celebrytki w ciąży! Które celebrytki urodzą w 2013?

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 11.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również