szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Joanna Moro na kolejnej okładce: Piękna?

Joanna Moro przy okazji udziału w Tańcu z gwiazdami coraz częściej pojawia się w mediach. Aktorka może pochwalić się także kilkoma okładkami kolorowych magazynów - w tym miesiącu zobaczymy Joannę Moro na okładce HOT Moda. Podoba się wam Joanna Moro w wiosennym wydaniu?

Tagi: joanna moro, JOANNA MORO fryzura

Joanna Moro na kolejnej okładce: Piękna?

Joanna Moro swoim udziałem w Tańcu z gwiazdami rozpoczęła wielki powrót do polskiego showbiznesu. Po roli Anny German, aktorka zrobiła sobie krótki odpoczynek, jednak obecnie możemy oglądać ją nie tylko w telewizji, ale i na okładkach kolejnych kolorowych magazynów.

Po ostatniej okładce Gali przyszedł czas na HOT Moda. Joanna Moro prezentuje się na niej w wiosennym, radosnym wydaniu. Nam szczególnie podoba się fryzura Joanny Moro - krótkie, zaczesane na bok włosy to świetny pomysł na odświeżenie wizerunku i wygodną fryzurę na lato!

Aktorka ma na sobie sukienkę w modne, marynarskie pasy, które świetnie podkreślają jej urodę. Cieszymy się, że styliści wybrali dla gwiazdy swobodną, wesołą stylizację. Zazwyczaj podczas sesji aktorka występuje w dość ciemnych i poważnych stylizacjach, które niepotrzebnie dodają jej lat. Naszym zdaniem w delikatnym makijażu i wakacyjnym stylu prezentuje się najpiękniej!

Przeczytaj więcej o Joannie Moro >>>

Myślicie, że Joanna Moro zwycięży w najnowszej edycji Tańca z gwiazdami? Kto jest waszym faworytem?

Autor: J.M.

Publikacja: 18.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Joanna Moro dostała rolę w serialu TVP! Będzie hit na miarę ANNY GERMAN?
Joanna Moro dostała rolę w serialu ...

Joanna Moro już niedługo pojawi się w popularnym serialu Telewizji Polskiej. Aktorka znana z hitu Jedynki Anna German dostała główną rolę w produkcji, zastępując na tym miejscu inną gwiazdę, Julie Pietruchę. W ...

Joanna Moro wyznaje: Jan Paweł II pobłogosławił mnie. Aktorka wspomina spotkanie z Papieżem!
Joanna Moro wyznaje: Jan Paweł II ...

Joanna Moro w związku z kanonizacją Jana Pawła II zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie. Aktorka i gwiazda Tańca z gwiazdami powiedziała, że Jan Paweł II pobłogosławił mnie. Zobaczcie koniecznie co gwiazda ...

JOANNA MORO na okładce Gali. Aktorka po raz pierwszy mówi o Tańcu z gwiazdami!
JOANNA MORO na okładce Gali. Aktorka ...

Joanna Moro została gwiazdą nowego numeru magazynu Gala. Aktorka zdecydowała się na obszerny wywiad dotyczący nie tylko jej życia zawodowego, ale też prywatnego. Zobaczcie i oceńcie jak wypadła serialowa Anna German!