szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Joanna Moro wyznaje: Jan Paweł II pobłogosławił mnie. Aktorka wspomina spotkanie z Papieżem!

Joanna Moro w związku z kanonizacją Jana Pawła II zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie. Aktorka i gwiazda Tańca z gwiazdami powiedziała, że Jan Paweł II pobłogosławił mnie. Zobaczcie koniecznie co gwiazda mówi o Papieżu!

Tagi: joanna moro, Joanna Moro kanonizacja, Joanna Moro papież pobłogosławił mnie, kanonizacja Jana Pawła II

Joanna Moro wyznaje: Jan Paweł II pobłogosławił mnie. Aktorka wspomina spotkanie z Papieżem!

fot: mat. prasowe

Joanna Moro weźmie udział w koncercie Kolory miłosierdzia, gdzie będzie miała okazję odczytać fragmenty pism Jana Pawła II. Okazało się, że aktorka jest niezwykle poruszona tym faktem i uważa je za niezwykle trudne, biorąc pod uwagę kanonizację Papieża. Przy okazji w jednym z wywiadów gwiazda postanowiła pochwalić się faktem, że spotkała Jana Pawła II osobiście.

Joanna Moro w rozmowie z Faktem wyznała: Spotkałam się z Janem Pawłem II jako dziecko w Wilnie w kościele Świętego Ducha. Mam od papieża różaniec. Myślę, że Jan Paweł II pobłogosławił mnie i to mi pomaga w życiu bardzo. Następnie dodaje: Jan Paweł II nauczył mnie miłości. Dawania miłości. Życia dla innych. Jeszcze się ciągle uczę. Jestem tylko człowiekiem.

Zobacz też JOANNA MORO zmieniła fryzurę. Nowy look zaprezentowała na wiosennej ramówce Polsatu! >>>>

Czekamy na kolejne osobiste wyznania gwiazd związane z kanonizacją? Sądzicie, że będzie ich dużo?

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 26.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Joanna Moro dostała rolę w serialu TVP! Będzie hit na miarę ANNY GERMAN?
Joanna Moro dostała rolę w serialu ...

Joanna Moro już niedługo pojawi się w popularnym serialu Telewizji Polskiej. Aktorka znana z hitu Jedynki Anna German dostała główną rolę w produkcji, zastępując na tym miejscu inną gwiazdę, Julie Pietruchę. W ...

Joanna Moro na kolejnej okładce: Piękna?
Joanna Moro na kolejnej okładce: Piękna?

Joanna Moro przy okazji udziału w Tańcu z gwiazdami coraz częściej pojawia się w mediach. Aktorka może pochwalić się także kilkoma okładkami kolorowych magazynów - w tym miesiącu zobaczymy Joannę Moro na okładce ...

JOANNA MORO na okładce Gali. Aktorka po raz pierwszy mówi o Tańcu z gwiazdami!
JOANNA MORO na okładce Gali. Aktorka ...

Joanna Moro została gwiazdą nowego numeru magazynu Gala. Aktorka zdecydowała się na obszerny wywiad dotyczący nie tylko jej życia zawodowego, ale też prywatnego. Zobaczcie i oceńcie jak wypadła serialowa Anna German!