szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Joanna Przetakiewicz chce ubierać Kate Middleton!

Kate Middleton to wzór stylu dla wielu kobiet i jak się okazuje wymarzona ambasadorka marki dla Joanny Przetakiewicz! Projektantka przyznała, że chciałaby ubierać księżną Cambridge. Sprawdźcie dlaczego!

Tagi: joanna przetakiewicz, joanna przetakiewicz la mania, kate middleton, kate middleton styl

Joanna Przetakiewicz chce ubierać Kate Middleton!

Joanna Przetakiewicz i jej marka La Mania szybko podbiły polski rynek mody. Piękne suknie, które pasują kobietom o niemal każdym typie sylwetki sprawiły, że ubrania byłej żony Kulczyka chętnie wybierają gwiazdy, jak i kobiety ceniące elegancję.

Ale Joanna Przetakiewicz nie osiada na laurach - chce, by jej kolekcje nosiły także kobiety poza granicami Polski. Wie już nawet, kto byłby idealną ambasadorką jej marki. Właścicielka La Manii przyznaje, że marzy o ubieraniu przyszłej królowej Anglii:

Z wielu powodów, głównie marketingowych, byłaby to… Kate Middleton - opowiedziała w Party. Ona świetnie nosi sukienki, a poza tym jest jednym z największych fenomenów medialnych ostatnich lat: uwielbiana, nie budzi większych kontrowersji i jest bardzo naturalna. Kate Middleton byłaby świetną ambasadorką La Manii.

Zobacz też: Ubrania, fryzury, zachowanie. Księżna Kate idzie w ślady Diany?>>>

Myślicie, że Joannie Przetakiewicz uda się spełnić to marzenie?

Autor: J.M.

Publikacja: 24.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również