szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Johnny Depp spełnia swoje marzenia i nagrywa płytę

JOHNNY DEPP nagrywa piracką płytę. Wiele gwiazd na pokładzie!

Johnny Depp postanowił połączyć swoje dwie pasje: muzykę i miłość do piratów. Nagrywa swoją własną płytę! Do współpracy nad krążkiem namówił same gwiazdy! Pomogą mu m.in. Macy Gray i Mike Stipe!

Tagi: angelina jolie i johnny depp, depp johnny, filmy johnny depp, john deep, Johnny Depp, johnny depp biografia, johnny depp i angelina jolie, johnny depp płyta, jonny depp, płyta johnny depp, płyta johnny'ego deppa

JOHNNY DEPP nagrywa piracką płytę. Wiele gwiazd na pokładzie!

Johnny Depp jako Jack Sparrow. Teraz wraca do swojej drugiej miłości - muzyki i też będzie w klimacie piratów! ;)

fot: BULLS

Johnny Depp nagrywa płytę! Od samego początku był bardzo emocjonalnie związany z serią filmów o przygodach kapitana Jacka Sparrowa. Tylko dzięki zaangażowaniu aktora udało się w ogóle przepchnąć ten projekt u producentów. Rola Jacka przyniosła mu zresztą nominację do Oscara. Nie od dziś wiadomo także, że Depp jest także utalentowanym muzykiem.

Nic więc dziwnego, że wraz z Gorem Verbinskim postanowili wydać inspirowaną życiem piratów płytę. Jak się okazało, wilki morskie (a może po prostu sam Johnny?) mają w Hollywood więcej fanów. Wśród wykonawców, którzy pojawią się na podwójnym albumie zatytułowanym "Son of Rogue's Gallery: Pirate Ballads, Sea Songs and Chanteys" znajdą się m.in Tim Robbins, Iggy Pop, Macy Gray, Tom Waits oraz Courtney Love w duecie z Michaelem Stipem z R.E.M.

Jak wam się podoba załoga okrętu kapitana Johnny'ego? :)

Zobacz: Paul McCartney & Johnny Depp - My Valentine:
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
JOHNNY DEPP na nowej płycie VANESSY PARADIS! Para znów razem?
JOHNNY DEPP na nowej płycie VANESSY ...

Johnny Depp i Vanessa Paradis razem? Tak, ale na razie tylko na płycie! Już 13 maja 2013 roku, trafi do sklepów krążek Vanessy zatytułowany Love Songs. Wśród zaproszonych gości znalazł się długoletni ...