szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jula jest w ciąży! Piosenkarka zostanie mamą

Jula zostanie mamą! Piosenkarka jest w ciąży i już za 5. miesięcy urodzi swoje pierwsze dziecko. 23-letnia Jula jest bardzo szczęśliwa i już nie może doczekać się narodzin. Gratulujemy!

Tagi: jula, jula jest w ciąży, julita fabiszewska

Jula jest w ciąży!

Jula ma 23 lata, a swój wielki sukces zawdzięcza piosence Za każdym razem, która szybko podbiła serca fanów i stała się hitem stacji radiowych. Piosenkarka już w czerwcu wydaje swoją drugą płytę, a za kilka miesięcy na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Jula i jej mąż do tej pory ukrywali ciążę artystki - okazuje się, że jest już w 4. miesiącu!

Jula, czyli Julita Fabiszewska jest mężatką już od dwóch lat. Rzadko bywa na imprezach czy branżowych eventach i jak często podkreśla rodzina jest jej priorytetem. Razem z mężem, Marcinem, nie mogą więc doczekać się narodzin upragnionego dziecka.

Oboje bardzo się cieszą. Są razem od kilku lat. Świetnie, że w ich życiu pojawi się dziecko. Jula czuje się świetnie - potwierdził w tygodniku Twoje Imperium znajomy pary.

Serdecznie gratulujemy!

Przeczytaj więcej o Juli >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 02.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...