szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
JULIA KAMIŃSKA NAGO w CKM. Dlaczego Kamińska rozebrała się dla CKM?

JULIA KAMIŃSKA NAGO. Aktorka rozberała się dla CKM, by pomóc chorej dziewczynce

Julia Kamińska niedługo pojawi się nago w CKM! Aktorka ma za sobą pierwszą rozbieraną sesję dla magazynu dla mężczyzn. Wiemy, dlaczego Julia Kamińska się rozebrała!

Tagi: FACEBOOK JULII KAMIŃSKIEJ, gwiazdy nago, julia kamińska, julia kamińska ckm, JULIA KAMIŃSKA FACEBOOK, julia kamińska nago, julia kamińska nago ckm, julia kamińska nago w ckm, julia kamińska nago zdjęcia, julia kamińska sesja w ckm, NAGA JULIA KAMIŃSKA

JULIA KAMIŃSKA NAGO. Aktorka rozberała się dla CKM, by pomóc chorej dziewczynce

fot: WBF

Julia Kamińska, znana z serialu Brzydula, dołączyła do grona gwiazd, które zaprezentowały swoje nagie ciało w magazynie dla mężczyzn! Julia Kamińska ma już za sobą pierwszą rozbieraną sesję dla CKM.

Co ciekawe, aktorka nie rozebrała się dlatego, by pochwalić się swoim szczupłym ciałem, dużym biustem czy jędrną pupą. Ona pokazała swoje wdzięki, by... pomóc chorej dziewczynce.

Julia Kamińska w CKM

Aktorka napisała o sesji dla CKM na swoim profilu na Facebooku. Okazuje sie, że rozebrała się dla magazynu, by zebrać fundusze na operację 1,5-rocznej Oliwii Jaszek.

Wzięłam niedawno udział w sesji do magazynu CKM, moje honorarium w całości powędrowało na konto fundacji zajmującej się Oliwią. Mam nadzieję, że to pomoże rozpromować akcję i Oliwka dostanie od nas szansę, by spróbować jeszcze wielu urodzinowych tortów - napisała Julia na swoim profilu.

Nie da się ukryć, że aktorka ma wielkie serce!

Zobacz też: Julia Kamińska nago w CKM! Brzydula rozbierze się do sesji

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 18.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również