szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rozebierana sesja Julii Kamińskiej w CKM

Julia Kamińska nago w CKM! Brzydula rozbierze się do sesji

Julia Kamińska nago w CKM! Aktorka znana z serialu TVN BrzydUla pojawi się w rozbieranej sesji w magazynie dla panów. Nagie zdjęcia Julli Kamińskiej zobaczymy podobno już niedługo. Czyżby aktorka zamierzała iść w ślady Marty Wierzbickiej?

Tagi: julia kamińska, julia kamińska brzydula, julia kamińska ckm, julia kamińska nago, julia kamińska nago ckm, julia kamińska nago w ckm, julia kamińska nago zdjęcia, julia kamińska sesja w ckm

Julia Kamińska nago w CKM! Brzydula rozbierze się do sesji

Julia Kamińska zapozowała nago dla magazynu CKM

fot: WBF

Julia Kamińska, znana głównie z roli Uli Cieplak w serialu TVN BrzydUla, wkrótce pojawi się w rozbieranej sesji w magazynie CKM. Aktorka, którą ostatnio nie często można zobaczyć na ekranie, postanowiła o sobie przypomnieć w inny i chyba najlepszy sposób. Jak pokazują przykłady innych gwiazd, m.in. Marty Wierzbickiej i Joanny Majstrak, czasami pokazanie się nago w czasopiśmie dla panów może być przepustką do dużej popularności i pieniędzy a nawet i kolejnych ról filmowych.

Kilka lat temu Julia Kamińska wyznała w jednym z wywiadów, że jeszcze nie jest gotowa na taką decyzję ale niczego nie wyklucza. - świadomość tego, że każdy facet na ulicy może kupić sobie taką gazetę i zrobić z nią, co chce, już mnie krępuje. Może kiedyś zmienię zdanie, dojdę do innych wniosków. Ale póki co, nie odpowiada mi to. To nie mój klimat – powiedziała w rozmowie z portalem MMWroclaw.pl aktorka.

Najwyraźniej brak propozycji zawodowych skłonił ją do zmiany zdania. I dobrze! To świetna okazja dla aktorki, by poprawić soje notowania na wśród producentów oraz wreszcie pokazać, że wcale nie jest z niej taka brzydula;)

Zobacz także: Agnieszka Radwańska nago w sesji The Body Issue ESPN! Pierwsze zdjęcia nagiej Radwańskiej>>>

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 17.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również