szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
JULIA KAMIŃSKA NAGO w CKM. Julia Kamińska rozebrała się w CKM, by pomóc choremu dziecku

JULIA KAMIŃSKA NAGO w CKM. Wiemy, dlaczego aktorka zgodziła się na rozbieraną sesję

Julia Kamińska zgodziła się na sesję w CKM, co wywołało sporo kontrowersji. W rozmowie z portalem Glamki.pl aktorka zdradziła, dlaczego rozebrała się na łamach magazynu i czy nie boi się, że teraz będzie postrzegana przez pryzmat nagich zdjęć.

Tagi: julia kamińska, julia kamińska nago, julia kamińska nago ckm, julia kamińska nago w ckm, julia kamińska nago zdjęcia, JULIA KAMIŃSKA ROZBIERZE SIĘ W CKM, JULIA KAMIŃSKA ROZEBRAŁA SIĘ CKM, julia kamińska sesja w ckm, KAMIŃSKA

JULIA KAMIŃSKA NAGO w CKM. Wiemy, dlaczego aktorka zgodziła się na rozbieraną sesję

fot: WBF

Kilka dni temu media poinformowały, że Julia Kamińska rozbierze się na łamach CKM-u. Ta wiadomość wywołała sporo kontrowersji, ponieważ kiedyś aktorka nie miała pozytywnego nastawiania do tego typu sesji.

(...) Nie mam problemu ze swoim ciałem. Nie wstydzę się. Ale świadomość tego, że każdy facet na ulicy może kupić sobie taką gazetę i zrobić z nią, co chce, już mnie krępuje - mówiła Julia Kamińska w rozmowie z portalem MMWroclaw.pl.

Julia Kamińska w CKM

Teraz jednak Julia Kamińska zmieniła zdanie i ma już za sobą sesję w magazynie CKM. Co ciekawe, aktorka rozebrała się w słusznej sprawie. Na swoim profilu na Facebooku wyznała, że honorarium z sesji przekazała na pomoc chorej 1,5-rocznej Oliwii Jaszek.

Zobacz też: JULIA KAMIŃSKA NAGO. Aktorka rozberała się dla CKM, by pomóc chorej dziewczynce

My postanowiliśmy dopytać Julię o szczegóły związane z sesją dla magazynu CKM. Okazało się, że Julia nie pokaże wszystkiego!

Glamki.pl: Czy chęć pomocy chorej Oliwii była jedynym powodem, dla którego wzięłaś udział w sesji dla CKM?

Julia Kamińska: To był główny powód. Od jakiegoś czasu zastanawiałam się, w jaki sposób mogłabym nagłośnić akcję zbierania pieniędzy dla Oliwii – i wtedy dostałam propozycję z CKM-u. Pomyślałam, że widocznie tak miało być - że pieniądze, które dostanę za sesję, będą dla niej, no i przede wszystkim dzięki temu więcej osób dowie się o jej sytuacji. Kolejny powód to to, że nigdy nie czułam się w swoim ciele lepiej niż teraz, to dobry czas na ładne zdjęcia. Dlatego podczas sesji nie czułam się skrępowana.

I rzeczywiście rozebrałaś się do zdjęć, tak jak informowały media?

To zdjęcia bardziej ubrane niż rozebrane.

Miałaś jakiekolwiek wątpliwości związane z sesją?

Wiedziałam, że to kontrowersyjne posunięcie, ale nie przeszkadzało mi to.

Jesteś zadowolona z efektów sesji?

Jestem bardzo zadowolona z efektów, to naprawdę ładna, delikatna sesja. Malowała mnie Agnieszka Rudzińska, z którą współpracuję od dłuższego czasu – nie wiem jak ona to robi, ale zawsze dzięki jej makijażowi moje oczy z po prostu niebieskich stają się bardzo niebieskie, a ja bardzo lubię ten efekt.

Czy sesja zaskoczy w jakiś sposób Twoich fanów?

Mogła ich zaskoczyć sama decyzja wzięcia udziału w tej sesji, a zdjęcia jako takie już raczej nie :)

Nie boisz się, że teraz będziesz postrzegana przez pryzmat rozbieranej sesji?

Nie boję się, podejmuję świadome decyzje. Zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie wiele osób po prostu mnie źle oceni – ale trudno. Mam nadzieję, że wiele innych, tak jak ja kilka miesięcy temu, wejdzie na stronę www.serce-oliwii.pl, tak jak ja się wzruszy i wpłaci na konto fundacji chociaż drobną kwotę.

Czy Twój partner nie miał żadnych zastrzeżeń w związku z sesją?

Nie miał. Mama, tata, babcia i brat też nie :)

W którym numerze CKM-u Cię zobaczymy?

Sesja będzie do obejrzenia we wrześniowym wydaniu magazynu CKM.

Zobacz też: JULIA KAMIŃSKA NAGO w CKM, a jaki styl prezentuje na co dzień i na salonach?


Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 18.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również