szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Julia Kamińska: naga sesja dla magazynu CKM

Julia Kamińska nago w magazynie CKM: pierwsze zdjęcia!

Julia Kamińska wystąpiła nago w sesji zdjęciowej dla magazynu CKM. Pierwsze zdjęcia aktorki królują już w sieci. Czy rozebrana sesja Julii Kamińskiej okaże się sukcesem?

Tagi: brzydula, CKM, julia kamińska, julia kamińska ckm, julia kamińska naga sesja, julia kamińska nagie zdjęcia, julia kamińska nago, julia kamińska rozbierana sesja, julia kamińska rozebrała się, julia kamińska zdjęcia, NAGA JULIA KAMIŃSKA

Julia Kamińska nago w CKM! Brzydula rozbierze się do sesji

Julia Kamińska zapozowała nago dla magazynu CKM

fot: WBF

Rozbierana sesja Julii Kamińskiej w magazynie CKM była dla opinii publicznej dużym szokiem, ponieważ młoda aktorka wielokrotnie krytykowała podobne metody rozkręcania swojej kariery. Okazało się jednak, że odważna decyzja Julii Kamińskiej została podjęta w wielce szczytnym celu.

Styl Julii Kamińskiej>>

Wzięłam niedawno udział w sesji do magazynu CKM, moje honorarium w całości powędrowało na konto fundacji zajmującej się Oliwią. Mam nadzieję, że to pomoże rozpromować akcję i Oliwka dostanie od nas szansę, by spróbować jeszcze wielu urodzinowych tortów - napisała Julia na swoim facebookowym fanpage'u.

Oliwia to 1,5-roczna dziewczynka z Wrocławia, która ma skomplikowaną wadę serca i płuc i czeka na kosztowną operację w jednej z niemieckich klinik. Miejmy nadzieję, że jej poświęcenie Julii Kamińskiej zaprowadzi cała historię do szczęśliwego happy end-u.

A jak podoba wam się pierwsze ujawnione zdjęcie z sesji Julii Kamińskiej dla magazynu CKM?

Rozbierana sesja Agnieszki Radwańskiej>>

Polskie aktorki nago>>

Autor: monroe

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 26.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
JULIA KAMIŃSKA NAGO w CKM, a jaki styl prezentuje na co dzień i na salonach?
JULIA KAMIŃSKA NAGO w CKM, a ...

Julia Kamińska rozebrała się dla magazynu CKM. Zanim jednak zobaczymy efekty nagiej sesji aktorki, przyjrzyjmy się jej stylizacjom! Jaki styl prezentuje Julia Kamińska na co dzień i na salonach?