szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wywiad z Julią Maff Kuczyńską, autorką bloga Maffashion

Julia Maff Kuczyńska: przyjaźń z Margaret, nowy tatuaż, Gwiazdy na dywaniku i Miłość na bogato

Maff codziennie staje się bohaterką nowych plotek! Ostatnio spekulowano na temat udziału blogerki w programie Gwiazdy na dywaniku oraz serialu Miłość na bogato. W wywiadzie z Glamki.pl Julia Kuczyńska zdradziła, które plotki na jej temat są totalną bzdurą!

Tagi: julia kuczyńska wywiad, maff, maff gwiazdy na dywaniku, maff miłość na bogato, maff wywiad, maffashion wywiad

Julia MAFF Kuczyńska: przyjaźń z Margaret, nowy tatuaż Gwiazdy na dywaniku i Miłość na bogato

Julia Kuczyńska: blogerka, projektantka i wkrótce aktorka

fot: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Spotkanie Julii Kuczyńskiej podczas warszawskiego koncertu Margaret nie było dla nas wielkim zaskoczeniem. Wszak Maff i Margaret znają i przyjaźnią się już od kilku lat. Autorka bloga Maffashion wielokrotnie okazywała sympatię dla początkującej wokalistki na swoim popularnym fanpage'u , a Margaret zaledwie kilka tygodni temu wystąpiła w sesji zdjęciowej marki ubrań Julki Staff By Maff.

Maff opowiedziała nam w jakich okolicznościach poznała Margaret oraz w jaki sposób przebiegała ich ostatnia współpraca. Julia wyjaśniła także kilka popularnych plotek na swój temat, wyznała co oznacza jej najnowszy tatuaż i zdradziła czyje profile śledzi na Instagramie. Czy rzeczywiście zobaczymy Maff w programie Gwiazdy na dywaniku i Miłość na bogato?

Maff: wywiad podczas warszawskiego koncertu Margaret!
Autor: monroe

Zdjęcia: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Publikacja: 09.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz w kampanii marki Gatta
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz ...

Z okazji 20-lecia marki Gatta, do nowej kampanii najpopularniejszych polskich rajstop zaproszono Julię Kuczyńską, autorkę bloga Maffashion, oraz aktorki: Katarzynę Zielińską i Beatę Tyszkiewicz. Co łączy to niezwykłe trio? Oczywiście wspaniałe nogi!

Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej lepszy niż prasa!
Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej ...

Najpopularniejszym blogiem modowym, a jednocześnie najbardziej wpływowym, jest Maffashion, którego autorką jest Julia Kuczyńska -  twierdzą FashionFan, Interactive Research Center oraz LeadR. Co jeszcze wynika z sondażu przeprowadzonego przez te firmy?