szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Maffashion gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka

Julia MAFF Kuczyńska w 20 M2 ŁUKASZA

Julia Kuczyńska, autorka bloga modowego Maffashion w 20 m2 Łukasza. Odcinek z blogerką modową, Łukasz Jakóbiak zaprezentuje jeszcze w czerwcu 2013. Wiemy, o czym rozmawiali!

Tagi: 20 m 2 lukasza, 20 m2 Łukasza, 20 mkw łukasza, blogerki modowe, blogerki modowe 2013, julia kuczynska, julia maff, łukasz jakóbiak, maff, maff blog, maffashion blog, maffashion w 20 m2 łukasza

Julia MAFF Kuczyńska w 20 M2 ŁUKASZA

Julia Maff Kuczyńska gościem 20 m2 Łukasza

fot: Facebook

Julia MAFF Kuczyńska i Łukasz Jakóbiak znowu razem! W maju 2013 spotkali się u Kuby Wojewódzkiego. Teraz Łukasz zaprosił blogerkę do swojego internetowego talk-show 20 m2 Łukasza.

Julia z pewnością nie wspomina wizyty u Kuby najlepiej. Po jej występie pojawiło się sporo negatywnych komentarzy, sugerujących, że najsłynniejsza polska blogerka modowa wypadła, mówiąc delikatnie - blado. Nie zabrakło także głosów wsparcia. W obronie Maff stanęła m.in. jej koleżanka po fachu - Gosia Boy. Zobacz: Gosia Boy w obronie Maff >>

Łukasz Jakóbiak z drugiej strony, zebrał znacznie lepsze recenzje po debiucie w najpopularniejszym polskim talk-show. Teraz będziemy mieli okazję ponownie zobaczyć dwie gwiazdy polskiej sieci w jednym programie. Programie... Łukasza Jakóbiaka. 27 maja 2013 Łukasz nagrał kolejny odcinek swojego show, w którym gościem była Julia Kuczyńska.

Tak jak obiecałam ;))) trafiłam do najmniejszej znanej kawalerki. Zaraz zaczynamy nagranie, jeśli tylko macie ochotę zadawajcie pytania pod zdjęciem na profilu 20m² Łukasza. Na kilka z nich odpowiem. Pozdrawiam :))) miłego dnia życzę :* - napisała na swoim profilu na Facebooku Julia.

Rozmawialiśmy oczywiście o tym, jakie ma przemyślenia po wystąpieniu u Kuby Wojewódzkiego i dlaczego wypadła tak, jak wypadła. Zapytałem także o to, czy jest zakochana - zdradził Glamki.pl Łukasz Jakóbiak.

Mamy nadzieję, że tym razem obejdzie się bez takiej dawki jadu, jaka spotkała Maff po ostatnim wywiadzie. Odcinek 20 m2 Łukasza z Maffashion pojawi się w sieci najprawdopodobniej jeszcze w czerwcu 2013.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 27.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły wyjątkowego spotkania!
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły ...

Dla Łukasz Jakóbiaka nie ma rzeczy niemożliwych! Spotkanie z Lady Gagą twórca programu 20 m2 Łukasza potraktował jako wyzwanie i oczywiście dopiął swojego celu! Poznaj szczegóły niezwykłego spotkania Łukasza Jakóbiaka i Lady ...