szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MAFF oceni dziewczyny biorące udział w Top Model

Juliett MAFF Kuczyńska w TOP MODEL! Oceni finalistki

Juliett MAFF Kuczyńska, autorka bloga MAFFASHION w Top Model 2013! MAFF oceni uczestniczki 3 edycji Top Model w odcinku, który pojawi się na antenie TVN 03.04.2013!

Tagi: blog maff, juliett kuczynska maff, juliett kuczyńska, kiedy odcinek top model z maff, maff, maff blog, maffashion, top model 03.04.2013, top model 2013, top model 3, top model online

Juliett MAFF Kuczyńska w TOP MODEL! Oceni fianlistki

Juliett MAFF Kuczyńska oceni występy finalistek Top Model 2013

fot: Facebook

MAFFASHION w Top Model! Najsłynniejsza polska blogerka modowa oceni swoim fachowym okiem występy uczestniczek trzeciej edycji Top Model. Juliett skomentuje odcinek z 3 kwietnia 2013. Czy będzie komentować to, jak dziewczyny się prezentują, stylizują czy może poradzi im, jak przetrwać w świecie internetu, w którym nie brakuje tzw. hejterów? By poznać na to pytanie odpowiedź, trzeba będzie zobaczyć odcinek TOP MODEL wyemitowany 3 kwietnia 2013 roku.

W najbliższym odcinku Top Model po raz pierwszy zaprezentuje się cała czternastka finalistek, które walczą o tytuł najlepszej modelki. Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński znów usłyszą dodatkowy głos eksperta, który przyjrzy się finalistkom. Poprzednio była nie mniej znana to blogerka modowa Jessica Mercedes, a tym razem nowy odcinek weźmie pod lupę Juliett MAFF Kuczyńska.

Która z dziewczyn będzie miała największe szanse na zwycięstwo w Top Model 2013 według Madame Julietty? Przekonajcie się już we środę 3 kwietnia o 21:30 w TVN. Komentarze MAFF będziecie mogły śledzić na bieżąco podczas specjalnej relacji na www.topmodel.tvn.pl.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 01.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz w kampanii marki Gatta
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz ...

Z okazji 20-lecia marki Gatta, do nowej kampanii najpopularniejszych polskich rajstop zaproszono Julię Kuczyńską, autorkę bloga Maffashion, oraz aktorki: Katarzynę Zielińską i Beatę Tyszkiewicz. Co łączy to niezwykłe trio? Oczywiście wspaniałe nogi!

Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej lepszy niż prasa!
Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej ...

Najpopularniejszym blogiem modowym, a jednocześnie najbardziej wpływowym, jest Maffashion, którego autorką jest Julia Kuczyńska -  twierdzą FashionFan, Interactive Research Center oraz LeadR. Co jeszcze wynika z sondażu przeprowadzonego przez te firmy?