szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Związek słynnej pary, pod dyktando Seleny Gomez

JUSTIN BIEBER i SELENA GOMEZ: Teraz to ona stawia warunki!

Justin Bieber i Selena Gomez, świat nadal obserwuje dzieje burzliwego związku. Pocałunek przed kamerami podczas rozdania Billboard Awards był wyraźnym sygnałem, że znowu są razem. Teraz potwierdzają to także znajomi pary. Choć Sel i Justin wrócili do siebie, całkowicie zmieniła się równowaga w ich związku. Jest ultimatum dla Justina Biebera?

Tagi: justin bieber, justin bieber - wikipedia, justin bieber dziewczyna, justin bieber i selena, justin bieber i selena gomez, justin bieber i selena gomez razem, justin bieber selena gomez rozstanie, Justin Bieber Selena Gomez znów razem, selena gomez

JUSTIN BIEBER i SELENA GOMEZ: Teraz to ona stawia warunki!

Czy Justin Bieber sprosta wymaganiom Seleny Gomez

fot: BULLS

Justin Bieber musiał się nieźle napocić, by odzyskać zaufanie swojej dziewczyny. Przez ostatnie miesiące Sel trzymała go na krótkiej smyczy. To ona decydowała, co i kiedy ujawnią na swój temat prasie, a gdy Justin poczuł się zbyt pewnie, nie zawahała się, by zapewnić cały świat, że jest singielką. Teraz sytuacja powoli się normalizuje, ale muzyk wciąż jest na cenzurowanym. – Sytuacja rozwija się powoli. Selena trzyma dystans i pilnuje, by Jus znowu nie złamał jej serca. Przyjęła jego przeprosiny, ale na obecnym etapie ich związku traktuje ich bycie razem jako okres próbny – zdradza informator.

Gomez postawiła sprawę jasno. – Powiedziała mu, że jeśli coś schrzani i będzie pogrywał z jej uczuciami, rzuci go – dodaje ta sama osoba z otoczenia aktorki. Wygląda na to, że Selena to bardzo rozsądna dziewczyna. Miejmy nadzieję, że Justin Bieber tym razem nie da plamy! Swoją drogą, zauważyliście, że przestały się pojawiać fotki piosenkarza bez koszulki? Jeśli to dobry wpływ Seleny, świat powinien być jej wdzięczny :).

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 29.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...