szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justin Bieber i Selena Gomez znowu razem

JUSTIN BIEBER i SELENA GOMEZ wrócili do siebie! Zobacz dowód!

Justin Bieber i Selena Gomez znowu razem! Bieber wstawił wspólne zdjęcie z Seleną na Instagram. Po chwili jednak zmienił zdanie i je usunął. Za późno. Wszyscy już wiedzą, że Bieber i Gomez wrócili do siebie!

Tagi: bieber justin, bieber to, czy justin bieber i selena gomez są razem, czy justin bieber zejdzie się z seleną?, justin bieber, justin bieber believe, justin bieber koncert, justin bieber selena gomez, justin bieber znowu z seleną, selena gomez

JUSTIN BIEBER i SELENA GOMEZ wrócili do siebie! Zobacz dowód!

Justin Bieber i Selena Gomez znowu razem! To zdjęcie Bieber wstawił na Instagram

fot: BULLS, Instagram

Justin Bieber i Selena Gomez są znowu razem! Plotki o tym, że Selena poleciała do Norwegii, by spotkać się z Bieberem okazały się prawdą. Zobacz: Justin Bieber i Selena Gomez wrócą do siebie? >> Potwierdził to sam Bieber na Instagramie.

Justin wstawił wspólne zdjęcie z Seleną Gomez. Jednak szybko zmienił zdanie i po krótkiej chwili usunął fotkę. Czujni fani zdążyli jednak zapisać zdjęcie i zobaczyć, że słynna para znowu jest razem. To mimo wszystko ogromna niespodzianka, bo Gomez po rozstaniu z Bieberem pod koniec 2012 roku podkreślała na każdym kroku, że to definitywny koniec i nie chce mieć z nim nic wspólnego. Znajomi Seleny donosili, że Gomez jest szczera w tych zapewnianiach.

Wraz z upływem kolejnych miesięcy, pojawiały się jednak informacje, że Selena i Justin jednak utrzymują kontakt. Zobacz: Justin Bieber spotkał się z Seleną, by się wypłakać >> Wtedy zaczęli zapewniać, że łączy ich przyjaźń. Po opublikowaniu tego zdjęcia ta wersja wydaje się już nieaktualna.

POLECAMY:
Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS Instagram

Publikacja: 22.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...