szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Usher ukradł piosenkę dla Biebiera?

JUSTIN BIEBER i Usher pozwani na 10 milionów dolarów!

Justin Bieber znowu pozwany o miliony dolarów! Tym razem poszło o piosenkę Somebody to Love, którą nagrał ze swoim muzycznym mentorem - Usherem, który miał ją... ukraść!

Tagi: bieber justin, bieber pozwany, bieber sąd, bieber usher, justin biber, justin bieber, justin bieber baby, justin bieber i selena, justin bieber to, justin bieber twitter, justin bieber you love me, selena i justin bieber

JUSTIN BIEBER i Usher pozwani na 10 milionów dolarów!

Justin Bieber i Usher będą tłumaczyć się w sądzie za piosenkę Baby?

fot: BULLS

Justin Bieber i Usher oskarżeni o plagiat! Żeby nie powiedzieć - kradzież. Devin Copeland oskarża artystów o skopiowanie jego własnej kompozycji, którą przedstawił Usherowi w 2008 roku. Artysta miał wówczas odmówić wydania piosenki w swojej wytwórni. Dwa lata później usłyszał ją jako Somebody to Love, hit Justina Biebera i Ushera.

Początkowo po utwór sięgnął sam Usher, który nagrał wersję demo piosenki na potrzeby albumu Raymond V, nagrał ją także na potrzeby EPki Versus, jednak ostatecznie sporna piosenka trafiła na album My World 2.0 Justina Biebera z gościnnym udziałem Ushera. Rzekomi autorzy nagrania domagają się teraz 10 milionów dolarów odszkodowania za złamanie praw autorskich. Pozew został już złożony w sądzie.

Zarówno Usher jak i Justin Bieber na razie milczą w tej sprawie.

Zobacz: Justin Bieber i Usher - Somebody to Love:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 05.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...