szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

JUSTIN BIEBER imprezuje z Adrianą Limą w Cannes. Gwiazdy świetnie się bawią!

Justin Bieber słynie ze swojego imprezowego stylu życia. Gwiazdor pojawił się również w Cannes, gdzie przyjechał do jednego z klubów z brazylijską modelką, Adrianą Limą!

Tagi: adriana lima, justin bieber, JUSTIN BIEBER cannes

JUSTIN BIEBER imprezuje z Adrianą Limą w Cannes. Gwiazdy świetnie się bawią!

fot: Instagram

Justin Bieber ma zaledwie 20 lat, a jego swobodny stosunek do życia był powodem wielu problemów z prawem. Oczywiście chodziło o jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Aktualnie wszystkie gwiazdy Hollywood przebywają na festiwalu w Cannes, jest to nie tylko święto kina, ale i podczas tych kilku dni, miasto rozrywki.

Nie mogło tam zabraknąć Justina Biebera, który tym razem na jednej z imprez pojawił się z modelką, Adrianą Limą. Brazylijska piękność ma właśnie za sobą rozwód i jak widać powrót do wolności bardzo jej się spodobał.

Zobacz też Justin Bieber nago, bez koszulki! Wybierz najseksowniejsze zdjęcia Justina. Na którym wygląda najbardziej hot? >>>>

Para doskonale się bawiła i nawet dość znacząca różnica wieku nie była przeszkodą. W końcu 13 lat różnicy to w show biznesie naprawdę niewiele!

 

Autor: MT

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 21.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...

Justin Bieber nago, bez koszulki! Wybierz najseksowniejsze zdjęcia Justina. Na którym wygląda najbardziej hot?
Justin Bieber nago, bez koszulki! Wybierz ...

Justin Bieber ma zaledwie 20 lat, ale już wie co zrobić, by wyglądać seksownie i przyciągać damskie spojrzenia. Zobaczcie najseksowniejsze zdjęcia Justina Biebera bez koszulki i wybierzcie te, które najbardziej was kręcą!