szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justin Bieber promuje swoją linię zapachów

JUSTIN BIEBER: Jego perfumy konkurują z CHANEL!

Zapach Justina Biebera popularniejszy niż Chanel? Przynajmniej, jeśli chodzi o perfumy! Zapach Girlfriend znalazł się w rankingu Frangrance Foundation i ma szansę na nagrodę Consumer Choice. Czy produkt firmowany przez Biebera pokona perfumy z najwyższej półki? Głosowanie trwa!

Tagi: justin bieber, justin bieber - wikipedia, Justin bieber girlfriend, justin bieber perfumy, justin bieber zapach, perfumy Justina Biebera, zapach justina biebera

JUSTIN BIEBER: Jego perfumy konkurują z CHANEL!

Justin Bieber w reklamie perfum

fot: BULLS

Justin Bieber i jego zapach wśród najlepszych! Piosenkarz nie ma ostatnio dobrej prasy. Jego poczynania coraz głośniej krytykuje prasa, a także koledzy po fachu (ostatnio Backstreet Boys i Jon Bon Jovi). Jednego jednak nie można Jusowi odmówić: ma chłopak głowę do interesów (lub przynajmniej świetnych doradców). Produkty firmowane jego nazwiskiem sprzedają się jak świeże bułeczki, a perfumy Girlfriend znalazły się nawet na prestiżowej liście ulubionych damskich zapachów.

Kto jeszcze ma szansę na nagrodę Consumer Choice ? Wygląda na to, że woda perfumowana Justina znalazła się w doborowym towarzystwie. Nominowani są Chanel z Coco Noir, Mark Jacobs ze swoim bestsellerem Dots, Gucci Premiere i Lancome, La Vie est Belle. Jeśli chcecie, by zapach Girlfriend pokonał kosmetycznych gigantów, możecie zagłosować na perfumy Justina Biebera na stronie www.fragrance.org. 
Dzisiaj macie ostatnią szansę, by oddać swój głos! A jakie są wasze ulubione perfumy na lato?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 03.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...