szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justin Bieber aresztowany za udział w nielegalnym wyścigu i jazdę pod wpływem środków odużających

Justin Bieber jeździł pod wpływem marihuany i środków antydepresyjnych. Honey broni aresztowanego gwiazdora

W Dzień Dobry TVN Honorata "Honey" Skarbek wypowiedziała się w sprawie Justina Biebera, który kilka dni temu został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Wokalistka odważnie stanęła w obronie młodego gwiazdora.

Tagi: honey justin bieber, justin bieber, justin bieber aresztowany, justin bieber marihuana

HONORATA SKARBEK jest blondynką! Honey przefarbowała swoje włosy - HIT czy KIT?

Honorata "Honey" Skarbek

fot: WBF

Znamy już wyniki toksykologii Justina Biebera. Muzyka aresztowano w zeszłym tygodniu w Miami po tym jak nietrzeźwy i pod wpływem narkotyków brał udział w nielegalnym wyścigu samochodowym. Próbka moczu pobrana od gwiazdora rozwiała wszelkie wątpliwości: w dniu aresztowania palił on marihuanę i zażywał silny antydepresyjny lek Xanax. Badanie krwi nie wykazało śladów kokainy czy innych narkotyków.

Na nieletniej gwieździe muzyki pop ciążą zarzuty jazdy pod wypływem alkoholu, stawiania oporu przy aresztowaniu oraz posługiwania się nieaktualnym prawem jazdy. To nie jedyne kłopoty z prawem jakie ma ostatnio Justin Bieber. Zaledwie dzień wcześniej muzyk został ukarany przez sąd karą grzywny. Sprawa ma związek z pobiciem przez ochroniarzy gwiazdora kierowcy limuzyny.

Wyczyny bożyszcza nastolatek wydają się w najwyższym stopniu karygodne i trudni dla nich znaleźć rozsądne usprawiedliwienie. Nie brakuje jednak głosów współczucia, które sugerują, że młoda gwiazda nie udźwignęła ciężaru własnej sławy.

Do obrony Justina Biebera przyłączyła się m.in. Honorata "Honey" Skarbek. Wokalistka stwierdziła w Dzień Dobry TVN, że problemy Biebera wynikają z bardzo młodego wieku a także z tego, że gwiazdor wpadł w złe kręgi i nie potrafił wykazać się asertywnością. Dodała także, że nie popiera zachowania idola nastolatek.

 

 

Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 31.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...