szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
W internecie można kupić powietrze, którym oddychał Justin Bieber

JUSTIN BIEBER: powietrze, którym oddychał Justin Bieber na aukcji!

Powietrze, którym oddychał Justin Bieber na sprzedaż! Na portalu aukcyjnym można kupić worek wypełniony powietrzem złapanym na koncercie artysty w Polsce. Licytacja trwa do 9 sierpnia. Koszt to już 3 miliony złotych.

Tagi: justin bieber, justin bieber aukcja, justin bieber powietrze, powietrze którym oddychał justin bieber

JUSTIN BIEBER: powietrze, którym oddychał Justin Bieber na aukcji!

W internecie można kupić powietrze, którym oddychał Justin Bieber

fot: Allegro

Justin Bieber w Polsce wciąż na topie! Szaleństwo na jego punkcie jest coraz większe. Jakiś czas temu na Allegro wystawiony był piasek, po którym artysta miał chodzić podczas wizyty w Łodzi. Teraz można zostać właścicielem powietrzem, którym oddychał 19-latek. owietrze jest szczelnie zamknięte w plastikowym worku.

Przedmiot licytuje kilkanaście osób. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na taki prezent, bo kosztuje od już ponad 2 miliony złotych.

Wszyscy zapewne pamiętacie wizytę Justina Biebera w Polsce. Było to wydarzenie niezwykłe, porównywalne z wizytą papieża w Emiratach Arabskich, bądź relacji telewizyjnej moskiewskiej telewizji, podczas której widać, jak Putin nie robi czegoś wspaniałego, lub spektakularnego. Było, minęło.. ale.. no właśnie... mam dla Was niespodziankę!! - czytamy w ogłoszeniu na Allegro. Jest to oryginalne powietrze, szczelnie zamknięte w woreczku. Na czas transportu zostanie ono dodatkowo zabezpieczone (min. folią aluminiową) aby uchronić zawartość przed możliwymi atakami zazdrosnych fanów i innych muzyków - zapewnia sprzedawca.

Woreczek jest ponoć codziennie poddawany Bieberoterapii - przez kwadrans jego właściciel puszcza płyty z muzyką Justina. To jednak nie koniec zaskakujących historii związanych z tą niecodzienną aukcją: Rozmawiałem z pewną cyganką (nie mówiłem jej co zawiera worek - bezpieczeństwo - ju noł!) i powiedziała że czuje moc! I rzeczywiście, bolała mnie głowa, położyłem się obok woreczka... i przeszło! Jak ręką odjął! Nie wykluczone więc, że uleczył mnie Justin!!! - pisze sprzedawca.

Do woreczka z powietrzem, sprzedawca dołącza smycz facebookowego dziennika Codzięnnik i świadectwo autentyczności powietrza wydane przez Redaktora Bezczelnego tego dziennika.

Autor: ko

Zdjęcia: Allegro

Publikacja: 30.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...