szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justin Bieber w nie najlepszej kondycji! Gwiazdor szuka ukojenia w ramionach byłe

Justin Bieber spotkał się z Seleną, by się… wypłakać?

Justin Bieber spotkał się z Seleną Gomez. Czy to oznacza powrót Justina Biebera do Seleny? Niekoniecznie. Autor hitu Boyfriend odwiedził swoją byłą dziewczynę, żeby się wypłakać!

Tagi: justin bieber, justin bieber i selena gomez razem, rozstanie justinebiebera, selena gomez, z kim spotyka się justin bieber, załamanie nerwowe justina biebera, związki gwiazd

Justin Bieber spotkał się z Seleną, by się… wypłakać?

Justin Bieber bardzo źle znosi samotność. Chciałby wrócić do Seleny, ale ona już za nim nie tęskni.

fot: BULLS

Justin Bieber i Selena Gomez razem? Nie tak szybko. Spotkanie ekspartnerów przybrało dość nieoczekiwaną formę. Jeden z informatorów donosi, że gdy piosenkarz pukał do drzwi Gomez był w fatalnej formie: Widać było, że jest w potrzebie. W oczach miał łzy, gdy opowiadał o swoich ostatnich przejściach z prasą.

Jak na swojego roztrzęsionego eks zareagowała Selena? Jest jej przykro, że życie Justina tak się skomplikowało po ich zerwaniu. Współczuła mu. Czy to oznacza, że na fali wyrzutów sumienia da mu drugą szansę?

Według osób z otoczenia gwiazdy Spring Breakers nie ma szans, by do siebie wrócili. Selena oddała mu resztę rzeczy, które zostawił u niej w domu i kazała mu sobie iść. Napisał do niej SMS-a, ale pozostał bez odpowiedzi.

Dla niej to już zamknięty rozdział. Teraz chce się skupić na karierze – mówi świadek zdarzenia. Cóż, wygląda na to, że pobożne życzenia fanów, by ich ulubieńcy się zeszli, spełzną na niczym. Chcielibyście jeszcze zobaczyć Selenę i Justina razem? A może uważacie, że dobrze się stało, że się rozstali?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 03.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...