szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justin Bieber wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się w 2013 roku w Łodzi

Justin Bieber w Polsce? Tak, koncert Biebera 25 marca 2013 w Łodzi!

Justin Bieber da koncert w Polsce? Tak. Ta nowina zelektryzowała fanów artysty w całej Polsce. Gwiazdor ma dać koncert 25 marca 2013 roku w Łodzi. Najbardziej sekundują mu projektantki z LOCAL HEORES. Dlaczego? To on pierwszy zaczął nosić ich ubrania, za nim projekty LOCAL HEROES polubiła Rita Ora i Rihanna.

Tagi: justin bieber, justin bieber - wikipedia, justin bieber i selena gomez, justin bieber koncert w polsce, kiedy i gdzie koncert justina biebera, koncert biebera w Polsce, koncert Justina Biebera, local heroes

Justin Bieber w Polsce? Tak, koncert Biebera 25 marca 2013 w Łodzi!

Justin Bieber wystąpi w Polsce! Koncert Biebera odbędzie się w Łodzi 25 marca 2013

fot: BULLS

Justin Bieber wreszcie wystąpi w Polsce. Na ten koncert czekała rzesza fanów. Gwiazdor wystąpi 25 marca 2013 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Ceny biletów na to wydarzenie zostaną podane wkrótce. Najbardziej jednak ucieszone pojawieniem się gwiazdora w Polsce wydają się być projektantki LOCAL HEROES. Dlaczego?

Założycielki czyli Karolina Słota i Areta Szpura właśnie Justinowi Bieberowi zawdzięczają to, że ich marka przedostała się do powszechnej świadomości fashionistek na całym świecie. Jak do tego doszło? Otóż dwie przebojowe dziewczyny postanowiły przesłać kanadyjskiemu piosenkarzowi paczkę z koszulkami ich autorstwa. Zdjęcia Justina Biebera w t-shircie z przewrotnym nadrukiem: Doing Real Stuff Sucks, czyli Robienie przyziemnych rzeczy jest do bani - obiegło cały świat. Wzorem Justina Biebera wkrótce poszła Rita Ora i Rihanna, obydwie już pochwaliły się prezentami od dziewczyn z Polski.

Pytanie, czy dziewczyny z LOCAL HEROES pojawią się na koncercie Justina Biebera wydaje się pytaniem retorycznym :)

 

Przeczytaj także: Zagraniczne i polskie gwiazdy pokochały ubrania Local Heroes! >>

Autor: MC

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 31.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...