szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justin Bieber wygwizdany na koncercie w Londynie

JUSTIN BIEBER wkurzył swoich fanów. Muzyka wygwizdano w Londynie!

Najpierw Justin Bieber przeżył najgorsze urodziny swego życia, a teraz jeszcze musi się zmierzyć z rozgniewanymi fanami. Co zrobił? Kazał im czekać ponad godzinę na swój koncert w Londynie!

Tagi: bieber acoustic, justin bieber, justin bieber koncert, koncert Justina Biebera

JUSTIN BIEBER wkurzył swoich fanów. Muzyka wygwizdano w Londynie!

Justin Bieber zagra także w Polsce. 25 marca 2013 pojawi się w Łodzi

fot: BULLS

Justin Bieber swój koncert w Londynie rozpoczął słysząc... gwizdy fanów! Zniecierpliwiona publika czekała ponad godzinę, aż Bieber wyjdzie na scenę.

Carly Rae Jepsen, która supportowała piosenkarza wprowadziła publiczność w świetny nastrój, ale gdy godzinę po zakończeniu jej występu na scenie wciąż nie było głównej gwiazdy wieczoru, fani się wściekli. Byłem na tym koncercie – mówi jeden z wielbicieli Kanadyjczyka. Carly zeszła ze sceny o 21.10, Jus powinien pojawić się o 21.30, ale wyszedł dopiero 45 minut później! Wszyscy czekali, nikt nie wyjaśnił, co się dzieje. Na okrągło leciały tylko kawałki Michaela Jacksona. Około 21.50 publika zaczęła gwizdać - wspomina. Inny fan wspomina: Zostałem, ale wiele osób wyszło, by zdążyć na ostatnie metro. Musieli jakoś dotrzeć do domów. Justin nawet nie przeprosił, co tylko pogorszyło sytuację. Moja mama zapłaciła za 5 biletów, więc nie była zbyt szczęśliwa.

Cóż, wygląda na to, że młodemu gwiazdorowi rzeczywiście uderzyła woda sodowa do głowy. Choć ma na sumieniu wiele grzeszków, do tej pory nie zawiódł swoich wiernych wielbicieli. Ciekawe, czy na koncert w Łodzi, który odbędzie się już 25 marca 2013 pojawi się punktualnie...

Wybieracie się zobaczyć Justina na żywo?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 05.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...