szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kolejna wpadka Justina Biebera

JUSTIN BIEBER wyrzucony z klubu za picie!

Justin Bieber, idol nastolatek pozwala sobie na coraz więcej. Policjanci potwierdzają, że wyproszono go z klubu Bodi w Chicago. Muzyk złamał prawo, bo w świetle amerykańskiego prawa wciąż jest niepełnoletni!

Tagi: justin bieber, justin bieber imprezuje, justin bieber pijany, justin bieber sika do wiadra, justin bieber skandal na koncercie, justin bieber wpadka, justin bieber wyrzucony, wpadka justina biebera

JUSTIN BIEBER wyrzucony z klubu za picie!

Justin Bieber zalicza ostatnio coraz więcej wpadek

fot: BULLS

Justin Bieber znowu rozrabia! Do zdarzenia doszło w czwartek. Funkcjonariusze zostali zawiadomieni, że w klubie serwuje się alkohol osobom, które nie mają 21 lat. Po przybyciu na miejsce, policjanci przesłuchali pracowników i ustalili, że nieletnim był Bieber z kumplami. Piosenkarza wraz ze świtą natychmiast wyproszono z lokalu, a jego właściciele są teraz w tarapatach. Właścicieli klubu Bodi ukarano mandatem, za świadome wpuszczenie osób nieletnich – potwierdził rzecznik prasowy Chicago Department of Business Affairs and Consumer Protection. – Zazwyczaj wysokość grzywny oscyluje w granicach 1000 dolarów, ale w tym przypadku nie została jeszcze ustalona.

Zaraz po tym, jak informacje o niefortunnym wieczorze Justina wyciekły do mediów, do akcji wkroczyli prawnicy gwiazdora. Wersja na dziś brzmi, że Bieber owszem, pojawił się na chwilę w klubie, by wspierać swojego kumpla, DJ Tay Jamesa, ale nikt nie podał mu tam alkoholu ani nie wyprosił go z Bodi. Według oświadczenia właściciela, całe to zamieszanie to pomyłka policji.Jak sądzicie? Czy i tym razem niesforny Kanadyjczyk uniknie kłopotów i uda się zamieść sprawę pod dywan?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 11.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...