szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Justin Bieber został UKARANY! Przyznał się do stawianych zarzutów! [WIDEO]

Justin Bieber przyznał się, że prowadził samochód pod wpływem środków odurzających i posługiwał się nieaktualnym prawem jazdy! Wokalista został ukarany!

Tagi: justin bieber, justin bieber aresztowany

justin bieber

fot: Instagram

W środę, 13.08.2014, odbyła się rozprawa, w trakcie której odczytano zarzuty wobec Justina Biebera w związku z wydarzeniami sprzed 7 miesięcy. Wówczas nieletni gwiazdor muzyki pop został oskarżony o jazdę pod wypływem środków odurzających, stawianie oporu przy aresztowaniu oraz posługiwanie się nieaktualnym prawem jazdy.

Przeczytaj także: JUSTIN BIEBER ARESZTOWANY! Justin Bieber aresztowany za jazdę pod wpływem

Jak można było się spodziewać, Justin Bieber nie zjawił się w sądzie, wyraził jednak skruchę i przyznał się do winy. Podpisał także ugodę, dzięki której odpowie jedynie za stawianie oporu oraz za nieostrożną jazdę. Co ciekawe, wokalista uniknie konsekwencji za prowadzenie samochodu pod wpływem substancji odurzających!

Justin Bieber został ukarany grzywną w wysokości 50 tys. dolarów, które ma przekazać na cele charytatywne. Ponadto musi odbyć 12-godzinną terapię opanowywania agresji. Bieber został także obciążony kosztami sądowymi.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Źródło: CNN Newsource/x-news

Autor: Kinga

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 14.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...

Justin Bieber nago, bez koszulki! Wybierz najseksowniejsze zdjęcia Justina. Na którym wygląda najbardziej hot?
Justin Bieber nago, bez koszulki! Wybierz ...

Justin Bieber ma zaledwie 20 lat, ale już wie co zrobić, by wyglądać seksownie i przyciągać damskie spojrzenia. Zobaczcie najseksowniejsze zdjęcia Justina Biebera bez koszulki i wybierzcie te, które najbardziej was kręcą!