szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin Bieber nadaje się reklamy ekskluzywnej firmy?

Tagi: calvin klein, justin bieber, kampanie

Justin Bieber zostanie twarzą Calvina Kleina?

Informację o tym, że Justin Bieber został twarzą jesiennej kampanii Calvina Kleina podał brytyjski Daily Mail. Justin wziął udział w sesji zdjęciowej dla marki Calvin Klein, mamy nadzieję, że kampania z jego udziałem ruszy jeszcze w tym roku - podała gazeta, powołując się na swojego informatora. Decyzja jest kontrowersyjna, a świat mody mocno podzielony. Czy znany z imprezowego życia i częstego łamania prawa gwiazdor faktycznie jest dobrym wyborem czy też może zagrozić marce?

Nie wiadomo jaką gażę otrzymał Justin Bieber za ten kontrakt, ale bez wątpienia jest to jedno z bardziej prestiżowych dokonań w jego karierze. Calvina Kleina reklamowali tacy mężczyźni jak Jamie Dornan czy szwedzki piłkarz Fredrik Ljungberg. Wszyscy modele pozujący dla marki byli męscy i przystojni, a Justin jest uznawany za ciacho jedynie przez ślepo w niego zapatrzone nastolatki.

ZOBACZ TEŻ: Siostra Kate Moss została modelką! Lottie Moss w kampanii Calvina Kleina! >>>

Twarzą, która najbardziej kojarzy się z Calvinem Kleinem jest słynąca z nie mniej imprezowego życia, Kate Moss. Jej pierwsze honorarium wyniosło podobno 1.2 mln dolarów, a po przedłużeniu współpracy mogła liczyć na okrągłe 4 mln! Czy Justin również dostanie aż tyle pieniędzy? Nie wiadomo, na razie wciąż czekamy na oficjalne stanowisko marki.

Autor: J.M.

Publikacja: 26.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber nago, bez koszulki! Wybierz najseksowniejsze zdjęcia Justina. Na którym wygląda najbardziej hot?
Justin Bieber nago, bez koszulki! Wybierz ...

Justin Bieber ma zaledwie 20 lat, ale już wie co zrobić, by wyglądać seksownie i przyciągać damskie spojrzenia. Zobaczcie najseksowniejsze zdjęcia Justina Biebera bez koszulki i wybierzcie te, które najbardziej was kręcą!