szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justin Bieber trafił do szpitala

JUSTIN BIEBIER zasłabł na koncercie w Londynie. Występ skończył w szpitalu

Justin Bieber zemdlał na koncercie! Podczas koncertu w Londynie, autor hitu Baby narzekał na kiepskie samopoczucie. Kiedy zrobiło mu się słabo, pobiegł na backstage oddać się w ręce lekarzy. Po krótkiej przerwie dokończył na spokojnie swój występ, a po nim trafił prosto do szpitala.

Tagi: bieber w polsce, bieber w szpitalu, justin bieber, justin bieber londyn, justin bieber szpital, justin zasłabł, koncert biebiera w polsce

JUSTIN BIEBIER zasłabł na koncercie w Londynie. Występ skończył w szpitalu

Justin Bieber w szpitalu. Trafił tam prosto po koncercie w Londynie

fot: Twitter

Justin Bieber znowu narzeka na kłopoty ze zdrowiem. Przez większą część koncertu, który grał 7 marca 2013 w Londynie, gwiazdor narzekał na kłopoty z oddychaniem. Kiedy przewrócił się na scenie po zasłabnięciu, Bieberem zajęli się za kulisami lekarze.

Sytuacja była na szczęście na tyle niegroźna, że Justin po krótkim odpoczynku postanowił kontynuować swój występ. Na scenę wrócił jednak wyraźnie zmęczony i oszczędzał siły do końca swojego show. Zaraz po występie pojechało prosto do szpitala. Przyczyny jego niedyspozycji nie są znane, jednak sam Justin Bieber zapewnia, że czuje się już lepiej. Na swoim Twitterze podziękował fanom za wsparcie tej feralnej nocy, a pod swoim zdjęciem ze szpitalnego łóżka pochwalił się, że dochodzi do siebie słuchając Janis Joplin.

Londyn okazał się dla niego wyjątkowo pechowy. Najpierw fani wygwizdali go w stolicy Anglii za ponad godzinne spóźnienie, a teraz, na tej samej scenie pojawiły się kłopoty ze zdrowiem.

Zobacz: Justin Bieber wygwizdany w Londynie!

Polskim fanom pozostaje mieć nadzieję, że Bieber będzie miał więcej szczęścia, kiedy zagra 25 marca 2013 w Łodzi. Z okazji Dnia Kobiet, bilety na jego polski występ można kupić taniej o 15%.

Zobacz: Bilety na koncert Justina Biebera tańsze 8.03.2013

Zobacz: Organizatorzy tłumaczą fanom przerwanie koncertu Justina Biebera w Londynie:
Zdjęcia: Twitter

Publikacja: 08.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...