szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justin Timberlake i Jessica Biel chcą powiększyć rodzinę

Justin Timberlake i Jessica Biel już starają się o dziecko. Zdjęcia ze ślubu sprzedali. Chcą mieć na wyprawkę?

Justin Timberlake i Jessica Biel zafundowali swoim gościom weselnym trwającą blisko tydzień, wspaniałą imprezę we Włoszech. Ich ślub kosztował ponad 6 i pół miliona dolarów i został okrzyknięty najdroższym ślubem Hollywood. Zdjęcia z tego wydarzenia państwo Timberlake sprzedali magazynowi People za 300 tysięcy dolarów! Kryzys czy... oszczędzają pieniądze na wyprawkę dla dzidziusia?

Tagi: drogie śluby Hollywood, jessica biel, Jessica biel ciąża, jessica biel ślub, justin timberlake, Justin Timberlake ślub, najdroższe śluby Hollywood, people, śluby gwiazd

Justin Timberlake i Jessica Biel już starają się o dziecko. Zdjęcia ze ślubu sprzedali. Chcą mieć na wyprawkę?

Jessica Biel i Justin Timberlake przypieczętowali swoją miłość 19.10.2012

fot: BULLS

Ceremonia ślubna Justina Timberlaka i Jessici Biel była najbardziej tajnym wydarzeniem w dziejach ślubów gwiazd Hollywood. Tylko nieliczni mieli szansę zobaczyć to na własne oczy. Ale to się zmieni. Justin i Jessica, którzy do niedawna, jak oka w głowie, strzegli swej prywatności zdecydowali się, podobnie jak inne znane pary, sprzedać zdjęcia z uroczystości magazynowi People.Otrzymają za to wynagrodzenie w wysokości 300 tysięcy dolarów. Po co im te pieniądze? Złośliwi komentują, że zamierzają to przeznaczyć na wyprawkę swojego dziecka.

Jessica Biel marzy o dziecku z Justinem Timberlakiem

Jessica Biel i Justin Timberlake szykują się na dodatkowe wydatki, bo mają w planach dziecko. Jessica miała swój wymarzony ślub i teraz do pełni szczęścia brakuje jej tylko maluszka. Chce zajść w ciążę tak szybko, jak się da - zdradza przyjaciółka żony aktora. Według tej samej informatorki Biel od dawna czuje instynkt macierzyński i bez przerwy ogląda się za bobasami w wózkach. Co jej do tej pory stało na przeszkodzie? Jess jest tradycjonalistką: najpierw ślub, potem dzieci. Ma w planach dwójkę, chłopca i dziewczynkę. Sama miała rodzeństwo i uważa, że nie jest fajnie dorastać w samotności – komentuje przyjaciel aktorki.

Gratulujemy i zaczynamy uważniej obserwować brzuszek świeżo upieczonej pani Timberlake!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 24.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
JESSICA BIEL stawia na męski styl! Aktorka na premierze filmu w garniturze Dolce&Gabbana: HIT czy KIT?
JESSICA BIEL stawia na męski styl! ...

Jessica Biel towarzyszyła Justinowi Timberlake'owi podczas premiery filmu Ślepy Traf, w którym on gra jedną z głównych ról. Uwagę zwracała stylizacja Jessiki - aktorka postawiła na męski styl! Miała na sobie garnitur ...