szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy słynny muzyk wkrótce zostanie tatą?

JUSTIN TIMBERLAKE zostanie ojcem? Artysta chce powiększyć rodzinę

Justin Timberlake ma bardzo pracowity czas. Promocja nowej płyty The 20/20 Experience, trasa koncertowa i promocja filmu ze swym udziałem Inside Llewyn Davis. Mimo napiętego planu artysta myśli również o powiększeniu rodziny!

Tagi: justin timberlake, Justin Timberlake 20/20 Experience, justin timberlake jessica biel, justin timberlake ojcem, justin timberlake zostanie ojcem, justin timebrlake tata, ślub justin timberlake jessica biel

Justin Timberlake wystąpi w Polsce! Sprawdź ceny biletów!

fot: BULLS

Justin Timberlake tatą? Jeszcze nie teraz, ale artysta nie wyklucza, że wkrótce być może rodzina się powiększy. Póki co, wokalista zajęty jest promocją nowej płyty The 20/20 Experience oraz nowego filmu ze swym udziałem Inside Llewyn Davis w reżyserii braci Coen.

Artysta myśli jednak także o swojej poślubionej w ubiegłym roku żonie Jessice Biel: - Nie jestem przeciwny powiększeniu rodziny, choć wydaje mi się, że mam jeszcze trochę czasu - skomentował Timberlake - Zdajemy się na los! Dla nas najważniejsze jest teraz to, że dobrze nam razem, że możemy rozmawiać absolutnie o wszystkim. Bliskość i pełne zrozumienie to najwspanialszy dar.

Przypomnijmy, że pojawiły się również nieśmiałe zapowiedzi, że w listopadzie 2013 pojawi się druga część albumu The 20/20 Experience.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również