szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Matka Justina Biebera uratowała jego związek z Seleną Gomez?

JUSTINOWI BIEBEROWI w odzyskaniu SELENY GOMEZ pomogła... mama!

Justin Bieber i Selena Gomez są znowu razem! Niegrzeczny ostatnio Justin obiecał poprawę i walczy o odzyskanie zaufania Gomez. W zejściu się słynnej pary pomagała jego mama - Pattie Mallette! Jak długo potrwa ta sielanka?

Tagi: Believe Acoustic, bieber justin, bieber w polsce, justin bieber, justin bieber ferrari, justin bieber i selena, justin bieber marihuana, justin bieber matka, justin bieber śmierć, justin bieber to, justin bieber w łodzi, Pattie Mallette

JUSTINOWI BIEBEROWI w odzyskaniu SELENY GOMEZ pomogła... mama!

Justin Bieber ze swoją mamą Pattie Mallette

fot: BULLS

W historii romans Seleny Gomez i Justina Biebera pojawiła się kolejna osoba. Tym razem jest to mama kanadyjskiego piosenkarza.

Znana ze swoich konserwatywnych poglądów (nakręciła m.in. film antyaborcyjny) Pattie Mallette, zrobiła wszystko, by jej syn odzyskał względy Gomez. Dlaczego? Mama Justina uważa, że Selena ma na niego dobry wpływ! Jeden z informatorów donosi: Mama Jusa zawsze była bardzo blisko z Seleną i była pod wrażeniem, tego, jak się przy niej zmienił. Gdy zerwali, Pattie mocno naciskała na piosenkarza, by wrócił do swojej eks. Sel nie podoba się towarzystwo w jakim obecnie obraca się Justin i uważa, że nie może mu ufać. Ona bardzo uważa na to, co o niej piszą media .

Mimo dręczących ją obaw, Gomez zdecydowała się zaryzykować, a wszystko dzięki interwencji Mallette, która poręczyła za swojego znanego syna. Pattie wierzy, że dzięki Selenie Jus wróci na dobrą drogę i zerwie z podejrzanym towarzystwem – mówi osoba z otoczenia pary. Mamy wrażenie, że obawy Gomez są w pełni uzasadnione i że tak czy inaczej w końcu znowu dojdzie do zerwania.

A wy co myślicie o tym, że piosenkarka uratuje idola nastolatek? Ma szansę wygrać ze wszystkimi pokusami, jakie niesie ze sobą Hollywood?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 06.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?
Justin Bieber został twarzą Calvina Kleina?

Justinowi Bieberowi opłaciło się wrzucanie do sieci zdjęć swojej klaty! Piosenkarz podpisał podobno kontrakt z marką Calvin Klein, a według niektórych źródeł, kampanię z jego udziałem zobaczymy już jesienią. Myślicie, że Justin ...