szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justyna Pawlicka nową celebrytką?

Justyna Pawlicka z TOP MODEL już szaleje na imprezach

Justyna Pawlicka kreuje się na nową polską celebrytkę. Uczestniczka Top Model jak najczęściej chce pojawiać się publicznie i zdobywać sympatię mediów. Czy rośnie nam kolejna gwiazda?

Tagi: justyna pawlicka, justyna pawlicka leszno, justyna pawlicka top model, pawlicka justyna, to model, top model 15 maja, top model 2013, top models, uczestniczki top model

Justyna Pawlicka z TOP MODEL pcha się na salony

W jednym z odcinków uczestniczki TOP MODEL pozowały w seksownej bieliźnie

fot: facebook.com/TopModel.ZostanModelkaTVN

Justyna Pawlicka z Top Model w tym tygodniu zaliczyła swój salonowy debiut pojawiając się jednego dnia na dwóch imprezach z udziałem gwiazd. Wygląda na to, że przyszła modelka dobrze wie, jak wykorzystać swój występ w programie TVN. Pawlicka była między innymi wśród gości pokazu Macieja Zienia. W warszawskiej Soho Factory pozowała do zdjęć z Natalią Siwiec i Witoldem Szmańdą. Trenera gwiazd poznała na planie Top Model.

Dla Pawlickiej jednak jedna impreza dla VIPów do za mało. Tego samego wieczoru pojawiła się też na gali Moda&Styl. Także tam nie stroniła specjalnie od zdjęć fotoreporterów.

Na obu imprezach Justyna pojawiła się ubrana w ten sam sposób. Pod żółtą marynarkę założyła różowy top, a do tego kompletu miała na sobie ciemne spodnie w kolorowe kwiaty. Kąśliwi komentowali, że wyglądała wiosenne, ale nieco zbyt krzykliwie.

Autor: ko

Zdjęcia: facebook.com/TopModel.ZostanModelkaTVN

Publikacja: 15.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również