szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justyna Steczkowska ma dwóch synów. Teraz będzie miała córeczkę.

JUSTYNA STECZKOWSKA będzie miała córeczkę!

Justyna Steczkowska urodzi córeczkę! To już pewne. Artystka pochwaliła się taką informacją znajomym i członkom swojego zespołu. Upragniona dziewczynka to spełnienie marzeń wokalistki. Córeczka dla Steczkowskiej, mamy dwóch synów Leona i Stanisława, będzie uwieńczeniem jej macierzyństwa.

Tagi: celebrytki w ciąży, ciąże gwiazd, jakiej płci dziecko urodzi Steczkowska, justyna steczkowska, justyna steczkowska płeć dziecka, justyna steczkowska trzecie dziecko, JUSTYNA STECZKOWSKA w ciąży, justyna steczkowska-wikipedia

JUSTYNA STECZKOWSKA będzie miała córeczkę!

fot: Piotr Grzybowski / Super Express

Justyna Steczkowska pochwaliła się, że podziewa się... córeczki. Artystka przekazała tę cudowną nowinę wszystkim znajomym i swojemu zespołowi. Do tej pory wraz ze swoim mężem Maciejem Myszkowskim wychowywali dwóch synów - Leona i Stanisława. Wokalistka przyznaje, że jako mama dwóch chłopców zawsze marzyła o dziewczynce.

Póki, co Justynę Steczkowską można oglądać wciąż z nienaganną sylwetką. Wokalistka zachwyca modnymi kreacjami, które podkreślają jej świetną figurę. Trzeba przyznać, że Justyna wygląda wyśmienicie. Trudno uwierzyć, że pod koniec wakacji po raz trzeci zostanie mamą.

Obecnie piosenkarce zależy też na tym, aby uchronić swoje dziecko przed światem show-biznesu. Jak potwierdzają znajomi wokalistki, nie mamy co liczyć na sesje okładkowe z brzuszkiem. Dla Justyny Steczkowskiej rodzina jest najważniejsze i walczy jak lwica o jej spokój i szczęście.

Wraz z trzecią ciążą, artystka dołącza do coraz większego grona mam po czterdziestce. Gratulujemy!

Ciekawe, czy córeczka Justyny Steczkowskiej odziedziczy urodę po swojej mamie?

Autor: AM

Zdjęcia: Piotr Grzybowski / Super Express

Publikacja: 26.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również