szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justyna Steczkowska gościem Łukasza Jakóbiaka

Justyna Steczkowska w 20 M2 ŁUKASZA. Jakóbiak zaczął drugi sezon

Justyna Steczkowska jednym z pierwszych gości drugiego sezonu 20 m2 Łukasza. Łukasz Jakóbiak rozmawiał ze Steczkowską m.in. o ciąży i nowej płycie XV. Zobacz teaser odcinka z Justyną Steczkowską!

Tagi: 20 m 2 łukasza, 20 m2 Łukasza, 20 m2 łukasza odcinki, 20 m2 łukasza online, 20 m2 łukasza youtube, 20 metrów łukasza, łukasz jakóbiak, steczkowska justyna, steczkowska nowa płyta, steczkowska u łukasza, steczkowska w ciąży

Justyna Steczkowska w 20 M2 ŁUKASZA. Jakóbiak zaczął drugi sezon

Justyna Steczkowska w programie 20 m2 Łukasza

fot: Materiały Prasowe

Justyna Steczkowska w kawalerce Łukasza Jakóbiaka. Jurorka The Voice of Poland była gościem internetowego talk-show 20 m2 Łukasza.

Jednym z tematów poruszonych przez Łukasza była ciąża Steczkowskiej. Gwiazda postanowiła żartobliwie ominąć to niewygodne (wciąż) dla niej pytanie: Haha! Jak będę miała takie dziecko z takimi Twoimi oczami... Nie, to to jest jakaś głupia informacja! Przybij mi piątkę, co ja w ogóle gadam?! Chciałam tylko powiedzieć, że masz niezwykłe oczy!
Ale... niepotrzebne mi jest dziecko z Tobą, sorry!!!
- żartowała Steczkowska.

Autorka hitu Dziewczyna Szamana odniosła się też do jej medialnego wizerunku. Warto rozróżniać jedną rzecz, że ja jako artysta i osoba, która jest odbierana w jakiś sposób medialnie, niekoniecznie kleję się z osobą, którą jestem naprawdę. Oczywiście zawsze można powiedzieć: mogłaś zmienić, mogłaś nie wybierać tego zawodu! Mogłam! Ale czy ja dwadzieścia lat temu mogłam wiedzieć, ze ten zawód się tak zmieni? - opowiada.

Premiera odcinka 20 m2 Łukasza z Justyną Steczkowską 6.04.2013 o 20:00 na kanale YouTube programu.

Zobacz: Teaser odcinka 20 m2 Łukasza z Justyną Steczkowską:
Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!
http://www.glamki.pl/konkurs.htm

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 04.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również