szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Steczkowska z 3,5 miesięczną córką na okładce Gali!

JUSTYNA STECZKOWSKA z córką na okładce GALI. Steczkowska pomaga dzieciom

Justyna Steczkowska na okładce dwutygodnika GALA. Steczkowska razem ze swoją nowonarodzoną córką pojawiła się w szczytnym celu na okładce magazynu. Sprawdź dlaczego Steczkowska z Helenką wzięły udział w sesji zdjęciowej dla GALI.

Tagi: justyna steczkowska, justyna steczkowska córka, justyna steczkowska gala, justyna steczkowska okładka, justyna steczkowska pomaga dzieciom, justyna steczkowska z córką

JUSTYNA STECZKOWSKA z córką na okładce GALI. Steczkowska pomaga dzieciom

Justyna Steczkowska z córką Heleną

fot: gala.pl

Justyna Steczkowska na okładce GALI. Wokalistka pozuje ze swoją 3,5 miesięczną córką. Jest to pierwszy raz, kiedy nowo narodzona córka divy została pokazana publicznie. Steczkowska podkreśla, że zrobiła to w szczytnym celu. Dowiedz się więcej!

Mało kto wie, ale Justyna Steczkowska jest wielką pasjonatką fotografowania. Niedawno pojechała z aparatem do domu dziecka UFNOŚĆ w Częstochowie, gdzie mieszkają małe dzieci porzucone przez swoich rodziców. Niektóre z nich są bardzo chore - pobite przez swoich rodziców, z chorobą alkoholową. Steczkowska była tak wstrząśnięta stanem dzieci, że nie mogła wykonać zdjęć. Postanowiła im pomóc.

Zobacz też: Victoria i David Beckham pomagają Filipinom! Para wysyła swoje rzeczy ofiarom huraganu >>>

Okazało się, że pomoc znalazła się od razu.Wokalistka zgodziła się pokazać na okładce dwutygodnika, w zamian za dużą kwotę pieniędzy, która zaproponowali jej redaktor naczelna GALI, Agnieszka Jastrzębska oraz firma APART.  - Pieniądze trafiły już na konto domu "UFNOŚĆ" :) Z całego serca proszę Was abyście wsparli tę akcję i wysłali dla nich tyle, na ile Was stać. Przyda się każda paczka pieluch, zupki czy też odzież dziecięca itp. - pisze na swojej stronie artystka.

Jeśli wy również chcecie pomóc dzieciom z domu UFNOŚĆ, koniecznie wejdźcie na stronę Justyny Steczkowskiej, gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat.

Autor: kobi

Zdjęcia: gala.pl

Publikacja: 02.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również