szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Które zdjęcie z KALENDARZA PIRELLI 2013 wywołało największe kontrowersje?

KALENDARZ PIRELLI 2013: Adriana Lima, modelka, która pozowała w zaawansowanej ciąży!

Największym wyróżnieniem dla modelki jest wystąpienie w kalendarzu Pirelli. W KALENDARZU PIRELLI 2013 najwięcej zainteresowania wzbudziła Adriana Lima. Pozowała będąc w zaawansowanej ciąży. Autor zdjęć do KALENDARZA PIRELII 2013 Steve McCurry przyznaje, że jest to jedno z jego ulubionych zdjęć. Kim jest ta odważna modelka?

Tagi: adriana lima kalendarz pirelli, gwiazdy pirelli, kalendarz Pirelli, kalendarz pirelli 2005, kalendarz pirelli 2013, Kalendarz pirelli adriana lima, kalendarz Pirelli-wikipedia, marcojaric, Patrick Demarchelier, STEVE MCCURRY, steve mccurry pirelli 2013, Steve Meisel

KALENDARZ PIRELLI 2013: Adriana Lima, modelka, która pozowała w zaawansowanej ciąży!

Zdjęcie Adriany Limy w KALENDARZU PIRELLI 2013 zrobiło na świecie furorę

fot: BULLS

To między innymi dzięki Adrianie Limie KALENDARZ PIRELLI 2013 jest tak szeroko komentowany na całym świecie. Adriana Lima pozowała do niego, będąc w zaawansowanej ciąży.

Adriana Lima tak naprawdę nazywa się Adriana Francesca Lima. Urodziła się 12 czerwca 1981 roku w mieście Salvador w Brazylii. Gdy miała niespełna 13 lat zaczęła pracować na swoją karierę modelki. Jej niewątpliwy wdzięk dostrzegli właściciele jednej z galerii handlowych w mieście i zaczęła dla nich pozować. Zaledwie 2 lata później wygrała miejscowy konkurs dla modelek Ford Supermodel, a rok później w tym samym konkursie – z tym, że już na szczeblu międzynarodowym – zajęła 2. miejsce. Niewiele myśląc przeniosła się do mekki modelek, czyli do Nowego Jorku i tam otrzymała możliwość współpracy z agencją Elite Model Management. I wtedy właśnie zaczęła się jej oszałamiająca droga na sam wierzchołek modowej góry.

Adriana pracowała z największymi: z fotografami Patrickiem Demarchelier czy Stevenem Meiselem. Chodziła na pokazach Armaniego, Fendi, Larroix, Very Wang – właściwie całej światowej elity mody! Szczyt jej kariery przypadł na rok 2005. Wygrała wówczas ranking magazynu Ask Man na najseksowniejszą kobietę planety, ale także – i chyba co ważniejsze - znalazła się na kartach słynnego kalendarza Pirelli 2005. Ten wyczyn powtórzyła w roku 2012 – w kalendarzu na 2013 pokazała się w… zaawansowanej ciąży!

To precedens w 40-letniej historii legendarnego wydawnictwa. Skąd ten pomysł? Być może stąd, że Adriana uwielbia być mamą. Ma już dwoje dzieci z mężem, koszykarzem NBA Marko Jaricem! W 2009 roku urodziła Valentinę, a we wrześniu 2012 – Siennę.

Przyjaciele gwiazdy mówią, że Lima jest niezwykle oddana swojej rodzinie, a czas spędzony na bankietach uważa za stracony. Woli bawić się ze swoimi ślicznymi córeczkami. I pomyśleć, że niegdyś była dziewczyną jednego z najbardziej rozrywkowych gwiazdorów muzyki, Lenny’ego Kravitza… Widocznie rola ukochanej rockmana nie jest napisana dla niej.

Autor: Miss Q

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również