szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kalendarz Pirelli 2013 w obiektywie Steve'a McCurry'ego. Kalendarz Pirelli 2013 - magia Rio De Janeiro

KALENDARZ PIRELLI 2013! Piękne kobiety w obiektywie Steve'a McCurry'ego i Rio de Janeiro [zdjęcia]

KALENDARZ PIRELLI 2013 Piękne kobiety i Rio de Janeiro: jest zupełnie inny od poprzednich. Adriana Lima, Monica Bellucci, Kate Moss, Naomi Campbell, Rosie Huntington-Whiteley, Waris Dirie, Helena Christensen, Laetitia Casta, Cindy Crawford - to tylko niektóre modelki i aktorki, które Pirelli "wyposażył" w najpiękniejsze i najbardziej erotyczne zdjęcia w ich karierze. Kalendarz Pirelli 2013 w obiektywie Steve'a McCurry'ego. Kalendarz Pirelli 2013 - magia Rio De Janeiro. Okrzyknięty mianem najseksowniejszego, kalendarz Pirelli zmienia się. Na lepsze?

Tagi: adriana lima, Ciężarna kalendarz Pirelli, gwiazdy, gwiazdy pirelli, kalendarz 2013, kalendarz Pirelli, kalendarz pirelli 2013, magia Rio DeJaneiro, piękne modelki, pirelli, pomysł na, POMYSŁ NA KALENDARZ, pomysł na prezent, rio de janeiro, STEVE MCCURRY, victoria secret

Adriana Lima nago? Niekoniecznie. Rewolucyjny kalendarz Pirelli na rok 2013!

Kalendarz Pirelli 2013: Adriana Lima

fot: Mat. prasowe Pirelli

Najsłynniejszy kalendarz świata w edycji 2013 będzie zupełnie inny niż wydania z poprzednich lat. W kalendarzu Pirelli na rok 2013 zamiast nagich i półnagich modelek są piękne, acz ubrane kobiety i do tego zaangażowane w projekty pomocy humanitarnej. Zamiast egzotycznych krajobrazów - dzielnice nędzy Rio De Janiero. Zamiast fotografa mody - fotoreporter z National Geographic.

Autorem zdjęć do jubileuszowej, czterdziestej już edycji kalendarza Pirelli jest Steve McCurry, fotograf, który dokonał prawdziwej "pirellowskiej rewolucji". Kolekcja fotografii w tym kalendarzu jest moim osobistym hołdem dla ludzi, którzy zamieszkują jedno z najbardziej ekscytujących miast, w których miałem przywilej fotografować - wyznał twórca.

W kalendarzu Pirelli na rok 2013 znajdują się aż trzydzieści cztery fotografie połączone w jeden kalendarz książkowy. Dwadzieścia trzy zdjęcia to portrety aktorek i modelek, dziewięć przedstawia życie codzienne Rio De Janiero, a dwa poświęcone są graffiti i muralom.

Dla tegorocznej specjalnej edycji kalendarza pozowały aktorki i modelki: Isabeli Fontana, Sonia Braga, Liya Kebede,Summer Rayne Oakes, Marisa Monte, Elisa Sednaoui, Petra Nemcova, Hanaa Ben Abdesslem, Adriana Lima, Kyleigh Kuhn, Karlie Kloss. Na jednej z fotografii możemy zobaczyć zniszczony mural Rio De Janiero przedstawiający piękną twarz Mona Lisy. Być może to najlepsza ilustracja idei, która przyświecała McCurry'emu. Kalendarz Pirelli 2013 to ponadczasowe piękno, które dostrzegalne jest tym bardziej, im dalej od luksusu się znajduje.

Zobacz materiał zza kulis przygotowywania kalendarza Pirelli na rok 2013:
Autor: monroe

Zdjęcia: Mat. prasowe Pirelli

Publikacja: 29.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy na pokazie marki Triumph. Która prezentuje się najlepiej?
Gwiazdy na pokazie marki Triumph. Która ...

Na pokazie marki Triumph pojawiło się wiele celebrytek. Lidia Kopania, Agnieszka Więdłocha, Joanna Opozda, Izabela Zwierzyńska, Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska oglądały pokaz bielizny. Uwaga zebranych skupiała się jednak w dużej mierze ...