szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

KAMIL STOCH na okładce VIVY! Mistrz olimpijski chwali się sukcesem!

Kamil Stoch został gwiazdą najnowszej okładki Vivy! 26-letni złoty medalista opowiada w wywiadzie nie tylko o swojej karierze, ale też o swoim życiu prywatnym. Zobaczcie jak wypadł w swojej pierwszej sesji!

Tagi: kamil stoch, viva, VIVA kamil stoch

KAMIL STOCH na okładce VIVY! Mistrz olimpijski chwali się sukcesem!

fot: mat. prasowe

Olimpiada zimowa w Soczi była dla Polski bardzo owocna. Nasi olimpijczycy zdobyli aż 6 złotych medali, dzięki czemu znaleźliśmy się na 11 miejscu w klasyfikacji medalowej. Niewątpliwie największym zwycięzcą okazał się Kamil Stoch, który zdobył aż dwa złote medale i dodatkowo sympatię widzów swoją skromnością. Skoczek już podczas wywiadów w wiosce olimpijskiej otwarcie zadeklarował, że nie zamierza gwiazdorzyć.

Zobacz też: Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy. Została gwiazdą ekskluzywnego wydania! >>>

Teraz możemy zobaczyć Kamila Stocha na okładce magazynu Viva. 26-letni skoczek w wywiadzie dla gazety opowiada o swoich planach na przyszłość, dalszej karierze, życiu prywatnym. O tym jaki jest naprawdę powiedzą też najbliżsi Kamila z jego rodzinnej miejscowości.

Zobacz też inne gwiazdy na okładkach magazynu Viva! >>>>

Jak oceniacie pierwszą okładkę w karierze złotego olimpijczyka?

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 26.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy. Została gwiazdą ekskluzywnego wydania!
Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy. ...

Magdalena Mielcarz pojawiła się na okładce magazynu Viva de Luxe. Gwiazda w Polsce bywa rzadko, a jeszcze rzadziej pojawia się w kolorowych magazynach. Ostatnio było głośno o aktorce, która miała zostać prowadzącą ...

VIVA NAJPIĘKNIEJSI najprzystojniejsi mężczyźni gali!
VIVA NAJPIĘKNIEJSI najprzystojniejsi mężczyźni gali!

Viva Najpiękniejsi Krystian Wieczorek w niebieskim garniturze, Borys Szyc w szokującej stylizacji, nieogolony Michał Żebrowski, elegancki Mateusz Damięcki czy nonszalancki Robert Gonera? A może któryś z projektantów mody: Robert Kupisz, Marcin Paprocki ...