szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
KANYE WEST projektuje dla Adidas. Odrzucił Nike

KANYE WEST będzie projektować dla marki Adidas? Raper odrzucił kontrakt z marką Nike!

Kanye West woli współpracować z marką Adidas niż Nike. Powód jest oczywiście prozaiczny - marka Adidas oferuje raperowi znacznie więcej pieniędzy. Narzeczony Kim Kardashian twierdzi jednak, że kocha markę Nike, ale musi myśleć o utrzymaniu rodziny. Co wyjdzie z jego nowej współpracy z Adidas?

Tagi: ADIDAS, kanye west, KANYE WEST PROJEKTY, KOLEKCJA ADIDASA, KOLEKCJA nike

KANYE WEST

Kanye West od lat zajmuje się nie tylko muzyką, ale także modą. Raper jest nawet doceniany w branży, a także należy do ulubieńców Anny Wintour. Teraz miał znów zacząć współpracować z marką Nike, ale okazuje się, że odrzucił kontrakt na rzecz współpracy z konkurencją - marką Adidas.

Narzeczony Kim Kardashian zapewnia, że kocha Nike, ale... Adidas oferuje mu znacznie więcej pieniędzy za współpracę! Dawny ja, bez córki, rozpocząłby współpracę z Nike, ponieważ bardzo kocham Nike. Ale nowy ja, z córką, musi zacząć pracować dla marki Adidas, bo płacą tantiemy, a ja muszę zapewnić mojej rodzinie godny byt - powiedział Kanye West.

Zobacz też: Kanye West bojkotuje Louis Vuittona!

Marka Nike podobno odmówiła Kanye zapłaty tantiem za jego dwa poprzednie projekty (YEEZY Air i Air Yeezy II), bo nie jest gwiazdą sportu. Z kolei Adidas na razie nie potwierdził, że zaczyna współpracować z Kanye Westem.

Czekacie na nowe projekty rapera?

Autor: Kinga

Publikacja: 29.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również