szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kanye West stylizował Kim Kardashian do sesji dla VOGUE'A

Sesja Kim Kardashian i Kanye Westa dla Vogue'a wciąż budzi emocje. Na jaw wychodzą kolejne fakty z backstage'u sesji, która była marzeniem celebrytki. Teraz okazuje się, że stroje, w których można podziwiać Kim w Vogue'u dobrał jej Kanye West!

Tagi: kanye west, Kim Kardahsian, Kim Kardashian Kanye West vogue

Kim Kardashian i Kanye West 3

fot: fot. materiały prasowe

Od kiedy Kim Kardashian i Kanye West są ze sobą, to wiadomo, że to właśnie raper zajmuje się wizerunkiem celebrytki. Kanye Westowi zależało na tym, żeby Kim stała się bardziej stylowa i modna. Nic więc dziwnego, że to właśnie on stylizował Kim do sesji dla magazynu Vogue!

Podobał mu się make-up Kim, ale zdecydowanie mieszał się w jej stylizacje. Dobierał, upinał, kazał jej mierzyć stroje. To było urocze - powiedział makijażysta Aaaron de May, który pracował przy sesji.

Przeczytaj więcej o Kim Kardashian!

Podczas sesji Kim Kardashian wystąpił w kilku pięknych sukniach ślubnych i modnej futrzanej kamizelce. Makijażysta zdradził, że chciał, by Kim podczas sesji wyglądała naturalnie.

Ona była otwarta na propozycje i zmiany, ale w końcu uznałem, że jej makijaż powinien być prosty, bo ona jest naturalnie piękna - powiedział makijażysta.

Podoba się Wam Kim w sesji dla Vogue'a?

poprzedni
nastepny
Kim Kardashian i Kanye West
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 28.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Kim Kardashian i Kanye West nago na okładce L'Officiel Homme!
Kim Kardashian i Kanye West nago ...

Kim Kardashian i Kanye West pojawili się na okładce najnowszego wydania francuskiego magazynu L'Officiel Homme. Para, która spodziewa się dziecka pozowała nago! Ciężarna Kim z namiętnym wyrazem twarzy, wtula się w ...