szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

KAROLAK poprowadzi program telewizyjny o dzieciach!

Tomasz Karolak właśnie przyjął propozycję poprowadzenia programu o dzieciach. Karolak, jako ojciec dwójki swoich własnych dzieci i i serialowy tata trójki synów na planie Rodzinka.pl stał się ekspertem w temacie wychowywania potomstwa. Już wkrótce będzie mógł to wszystkim zademonstrować.

Tagi: karolak, karolak aktor, karolak program, program Duże dzieci, rodzinka.pl, serial rodzinka.pl, tomasz karolak, tomasz karolak dzieci, tomasz karolak wikipedia

KAROLAK poprowadzi program o dzieciach!

Tomasz Karolak, głowa rodziny Boskich w serialu Rodzinka.pl

fot: Rodzinka.pl (Oficjalny Fanpage)

To już pewne, że Tomasz Karolak zostanie gospodarzem programu o dzieciach. Tygodnik Na żywo donosi, że Karolak dostał propozycję poprowadzenia telewizyjnej audycji Duże dzieci. Obsadzenie aktora w tej roli to nowa koncepcja producentów TVP. Aktor zastąpi autora programu i pierwszego prowadzącego Wojciecha Manna. Podobno Karolak tremy nie czuje a w pracy z dziećmi czuje się, jak ryba w wodzie!

Wydaje się, że producenci programu Duże dzieci docenili świetne relacje Karolaka z najmłodszymi i dlatego to właśnie jego wybrali do prowadzenia programu. Dzięki roli ojca rodziny Boskich w serialu Dwójki Rodzinka.pl i narodzinom dwójki swoich prywatnych dzieci, Tomasz Karolak stał się pierwszym ojcem RP i ekspertem w dziedzinie wychowania dzieci.

Na pewno Karolak świetnie sprawdzi się w nowej roli prowadzącego Duże dzieci. Sam często zachowuje się jak duże dziecko. :-)

Autor: AM

Zdjęcia: Rodzinka.pl (Oficjalny Fanpage)

Publikacja: 22.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
TOMASZ KAROLAK. Śpiewa i wydaje płytę! Posłuchaj nowej piosenki TOMASZA KAROLAKA
TOMASZ KAROLAK. Śpiewa i wydaje płytę! ...

Tomasz Karolak wraca do śpiewania! Gwiazda Rodzinki.pl postanowiła spróbować swoich sił w muzycznym show biznesie. Aktor zaprezentował wraz z zespołem Pączki w Tłuszczu nowy utwór Tylko Bądź. Zobacz teledysk Tomasza Karolaka.

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...