szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Karolina Korwin Piotrowska krytykuje polskie blogerki

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje polskie blogerki modowe. Który blog jej zdaniem zasługuje na uwagę?

Karolina Korwin Piotrowska w tygodniku Wprost zaatakowała najlepsze polskie blogerki modowe. Popularne polskie blogi przyrównała do epidemii świńskiej grypy i uznała, że ich autorki są infantylne i mają parcie na szkło. Zobaczcie, kogo oszczędziła w swoim artykule Karolina Korwin Piotrowska, a kogo oceniła wyjątkowo surowo...

Tagi: Honey, Honorata Skarbek, jessica mercedes, Karolina Korwin Piotrowska, karolina korwin-piotrowska, kasia tusk, kasia tusk blog, maffashion, magiel towarzyski, najlepsze polskie blogerki modowe, raspberry and red, szafa gra, wprost

Karolina Korwin-Piotrowska krytykuje polskie blogerki modowe. Który blog jej zdaniem zasługuje na uwagę?

Karolina Korwin Piotrowska tym razem skrytykowała najpopularniejsze polskie blogerki modowe i zawartość ich blogów. Zgadzacie się z jej opinią?

fot: Tomasz Radzik Super Express

Karolina Korwin Piotrowska, znana z ciętego języka dziennikarka i celebrytka, postanowiła tym razem wypowiedzieć się na temat blogów modowych. Okazało się, że bardzo popularne blogi o modzie nie są obce również Korwin Piotrowskiej. Dziennikarka w swoim artykule Szafa gra w tygodniku Wprost stwierdziła, że:

Modowe blogi zalały polski internet niczym epidemia świńskiej grypy, a ich autorki powoli wyrastają na celebrytki pełną gębą i pozują na celebryckich ściankach na imprezach. Niektóre choć co prawda nie za bardzo umieją się wypowiadać, to oceniają styl innych.

Karolina Korwin Piotrowska podzieliła również według swojego kryterium blogerki modowe na te, które oprócz zainetersowania modą mają jeszcze coś do powiedzenia i na: Niedoszłe modelki, fanki kosmetyków, mody i ciuchów marzące o karierze znalazły wreszcie kanał do zaistnienia i zarabiania niezłych pieniędzy.

Na szczególną uwagę zasługują według Korwin Piotrowskiej blogi: Kasi Tusk, Maffashion, Jessiki Mercedes i Raspberry and Red. Dostało się niestety uroczej Honey czyli Honoracie Skarbek. Dziennikarka skrytykowała ją za to, że w jednym z wywiadów młoda piosenkarka i blogerka pochwaliła się, że dzięki karierze szafiarki zarobiła na miezkanie w Warszawie. Jej blog i jego zawartość nazwała natomiast: kopalnią dziewczęcego infantylizmu, a samą Honey mentalno-estetycznym konglomeratem Joli Rutowicz i Paris Hilton


Autor: natalia kovacs

Zdjęcia: Tomasz Radzik Super Express

Publikacja: 26.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ĆWIARTKA RAZ - czyli ostatnie 25 lat pod lupą Karoliny Korwin Piotrowskiej
ĆWIARTKA RAZ - czyli ostatnie 25 ...

Ćwiartka raz to najnowsza książka Karoliny Korwin Piotrowskiej. Jeśli pamiętacie helikopter na dachu Polsatu, denominację i „z pewną taką nieśmiałością" wspominacie pierwszą edycję Big Brothera – to na pewno jest książka dla was!