szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Karolina Kowin-Piotrowska OSTRO o byłym mężu Górniak!

Karolina Korwin-Piotrowska jest oburzona zachowaniem Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak, który zabił kobietę na pasach. Muzyk był pod wpływem narkotyków i twierdzi, że nie pamięta wypadku.

Tagi: były mąż edyty górniak, Dariusz K, karolina korwin-piotrowska

korwin piotrowska, dariusz k, były górniak

fot: WBF

Polski show-biznes jest wstrząśnięty wydarzeniami ostatnich dni. Dariusz K., były mąż Edyty Górniak, zabił na pasach 63-letnią kobietę. Muzyk był pod wpływem narkotyków. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także: Dariusz K. odpowie za umyślne spowodowanie wypadku. Były mąż Górniak zabił kobietę na pasach!

Obecnie Dariusz K. przebywa w areszcie. W poniedziałek, 14.07.2014, był przesłuchiwany przez prokuraturę i odmówił składania zeznań. Były mąż Edyty Górniak nie przyznaje się do winy. Stwierdził, że nie pamięta wypadku. Postawą Dariusz K. jest oburzona Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka ostro skomentowała jego zachowanie na swoim Facebooku.

Co trzeba mieć pod czaszka zamiast mózgu, żeby nie dość ze przejechać kogoś na ruchliwej ulicy na pasach, zabić w biały dzień, na zielonym świetle, być nacpanym, jechać do tego na terenie zabudowanym za szybko i jeszcze potem "nic nie pamietać"? Co za bezczelność i poczucie bezkarności - napisała Karolina Korwin-Piotrowska.

Zgadzacie się z dziennikarką?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 15.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również