szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modelka i prezenterka otwiera portal intetrnetowy

KAROLINA MALINOWSKA. Nowy biznes w internecie?

Nowy portal Karoliny Malinowskiej! Słynna modelka i prezenterka nie będzie jednak pisać o modzie. Na czym więc będzie polegał nowy, internetowy biznes żony Oliwiera Janiaka? O czym będzie pisać Karolina Malinowska?

Tagi: karolina malinowska, karolina malinowska ciąża, karolina malinowska nowy portal, karolina malinowska portal, nowy portal karoliny malinowskiej, portal dla kobiet w ciąży karolina malinowska, portal karoliny malinowskiej

KAROLINA MALINOWSKA. Nowy biznes w internecie?

Karolina Malinowska wystartuje z nowym serwisem internetowym

fot: WBF

Karolina Malinowska, prezenterka i modelka otwiera nowy portal internetowy. Tym razem żona Oliwiera Janiaka nie zajmie się modą, ale poradami dla kobiet w ciąży!

Karolina Malinowska, znana z wybiegów, ale także z oceniania ubiorów polskich gwiazd zajmie się nowym internetowym biznesem donosi magazyn Flesz. Jednak portal, który założyła Malinowska nie będzie zajmował się modą. Prezenterka idzie w ślady młodych, słynnych mam, którym spodobała się tematyka ciążowo - macierzyńska: - Ani w sieci, ani w gazetach nie znajduję informacji, które mnie najbardziej interesują. Nie chcę czytać tylko o karmieniu piersią i wyborze kaszki - mówi Fleszowi Karolina Malinowska. Obiecuje również, że na portalu znajdą się także stare, ale sprawdzone metody, m. in. od babci Irenki.

Jak informuje Flesz, premiera nowego serwisu Malinowskiej, po urodzeniu dziecka.

Autor: mkusy

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 12.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Olivier Janiak i Karolina Malinowska w kampanii reklamowej FashionDays.pl! Czym jest FashionDays.pl?
Olivier Janiak i Karolina Malinowska w ...

Od 24 grudnia 2012 roku na antenie wszystkich stacji telewizyjnych pojawił się spot reklamowy z Olivierem Janiakiem i Karoliną Malinowską. Celebryci reklamują międzynarodowy klub zakupowy Fashion Days. Chcesz wiedzieć czym jest Fashion ...