szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kim jest Karolina Wolińska?

KAROLINA WOLIŃSKA. Kim jest siostra znanego projektanta?

Siostra znanego projektanta Dawida Wolińskiego. Kim jest Karolina Wolińska? Czym zajmuje się Karolina Wolińska? Co robi siostra Dawida Wolińskiego?

Tagi: dawid woliński, karolina wolińska, karolina wolińska dawid woliński, karolina wolińska kto to, kim jest karolina wolińska

KAROLINA WOLIŃSKA. Kim jest siostra znanego projektanta?

Siostra słynnego projektanta przez długi czas pozostawała w ukryciu. Kim jest Karolina Wolińska? Czym się zajmuje? Jakie są jej pasje? Czym urzeka ludzi?

Karolina Wolińska, młodsza siostra Dawida Wolińskiego. Przepiękna blondynka o dużych, błękitnych oczach. Urzeka swoją skromnością. W przeciwieństwie do znanego brata, nie zamierza podbijać rynku modowego. Postanowiła kontynuować rodzinną tradycję cukierniczą. Karolina Wolińska jest prezesem ZPC Bałtyk, która swoją siedzibę ma w Gdańsku.

ZOBACZ ZDJĘCIA WOLIŃSKI Z SIOSTRĄ W WINDZIE >>

Pasją Karoliny jest windsurfing, którym zainteresowała się 5 lat temu. Od 3 lat również uprawia surfing w którym odnosi liczne sukcesy - między innymi zajęła 1. miejsce w Femi Pleasure Surf Festival 2013. Jak sama przyznaje, na polskim wybrzeżu najlepiej surfuje jej się we Władysławowie. Jej serce skradło bajeczne Jeriquaquara w Brazylii, gdzie zapomina o całym świecie i poświęca się swojej pasji.

Wolińska ma także dobre serce. Chętnie angażuje się w pomoc porzuconym psiakom w schronisku Ciapkowo w Gdyni. Tam też zorganizowała akcję, która zachęca mieszkańców Trójmiasta do spacerów z podopiecznymi Ciapkowa.

Jeśli i wy chcecie się włączyć w akcję Karoliny Wolińskiej - odwiedźcie fanpage Spacery Ciapkowo Gdynia klikając TUTAJ.

Oprócz córki Oliwii, Karolina jest oczkiem w głowie Dawida. Projektant śmieje się, że każdy kto chce się umówić z jego siostrą, musi najpierw porozmawiać z nim.

Autor: kobi

Publikacja: 07.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
O czym marzy Dawid Woliński? Z kim nigdy się nie fotografuje? Dawid Woliński dla Glamki.pl
O czym marzy Dawid Woliński? Z ...

Dawid Woliński opowiedział portalowi Glamki.pl o swoim największym marzeniu. Wyznał też, że robiąc sobie zdjęcia nie planuje scenerii, choć ludzie, z którymi się fotografuje nigdy nie są przypadkowi. Zobacz, co zdradził ...