szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kasia Cichopek zarobi 100 tys. złotych na reklamie?!

Kasia Cichopek ponoć wystąpi w reklamie, dzięki której zarobi aż 100 tys. złotych! Celebrytka została bowiem ambasadorką zabawek edukacyjnych jednej z firm.

Tagi: gwiazdy w reklamach, Kasia Cichopek, zarobki gwiazd

Jak szybko schudnąć? Katarzyna Cichopek schudła 15 kg w 2 miesiące!

fot: WBF

Jakiś czas temu media spekulowały o problemach finansowych Kasi Cichopek. Celebrytka i jej mąż, Marcin Hakiel byli ponoć w prawdziwym finansowym dołku przez kredyt na 500-metrową willę. Problemy te miały nawet doprowadzić aktorkę i tancerza do kryzysu małżeńskiego. Para przez jakiś czas mieszkała nawet osobno, tłumacząc się remontem willi.

Przeczytaj także: DIETA KASI CICHOPEK. Schudła już 3 kilo! Zobacz jej codzienne menu!

Ostatnio jednak w życiu Kasi Cichopek najwyraźniej znów zaczęło się układać. Zdecydowała się na drugie dziecko, prowadzi szkolenia dla sexy mam, a także zasiada w jury konkursu na najlepsze zabawki. Teraz z kolei ponoć została ambasadorką zabawek edukacyjnych jednej z firm. Ma nawet wystąpić w reklamie, dzięki czemu zarobi aż 100 tys. złotych! Ponoć ma już nawet plan, na co przeznaczy zarobioną kwotę.

Na pewno pojadą na rodzinne wakacje, a resztę odłoży na konta oszczędnościowe swoich dzieci: Adasia i Helenki - powiedział informator Party.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 25.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
KASIA CICHOPEK W CIĄŻY: chłopak czy dziewczynka?
KASIA CICHOPEK W CIĄŻY: chłopak czy ...

Kasia Cichopek czeka na poród. Będzie miała syna czy córkę? Gwiazda ponoć już zna płeć swojego przyszłego dziecka. Narodziny już niebawem, bo jesienią 2013. Aktorka oczekuje chłopca czy dziewczynki? Sprawdź!

DIETA KASI CICHOPEK. Wideo o diecie aktorki "M jak miłość", co je i jak namawia syna do zdrowego jedzenia
DIETA KASI CICHOPEK. Wideo o diecie ...

Wiemy, jak wygląda dieta Kasi Cichopek! Aktorka, dyżurna polska "Sexy mama" zdradziła szczegóły swojego sposobu odżywania. Co je Katarzyna Cichopek i jak namawia swojego syna do zdrowego jedzenia? W końcu Katarzyna Cichopek ...