szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz jak prezentuje się Kasia Struss w obiektywie Victora Demarchalier

Kasia Struss w sesji dla Antidote. Wielki powrót polskiej modelki

Kariera Kasi Struss znowu nabiera rozpędu! Modelka pokazuje się na najwazniejszych wybiegach i w kampaniach wielkich marek. Teraz możemy ją podziwiać w niesamowitej sesji dla magazynu Antidote.

Tagi: antidote magazine, kasia struss, modelki, polskie modelki, sesje zdjęciowe, victor demarchelier

Kasia Struss w sesji dla Antidote. Wielki powrót polskiej modelki

fot: antidote magazine

Kasia Struss wystąpiła w okładkowej sesji dla magazynu Antidote, który słynie z najwyższego poziomu sesji i współpracy z najlepszymi modelkami. Sesja zatytuowana jest "The Paris Issue" i prezentuje współczesnego paryskiego dandysa w najróżniejszych odsłonach. Kasia Struss w każdej ze stylizacji sprawdza się świetnie i udowadnia, że należy do grona najlepszych światowych modelek.

Zobacz także: Pokaz Victoria's Secret 2013: Pierwsze zdjęcia zza kulis pokazu Victoria's Secret!

Fotografie dla magazynu Antidote wykonał Victor Demarchalier. Zdjęcia są niebywale zmysłowe, bije z nich siła kobiecości i niezwykła uroda Kasi.

Kasia Struss zadebiutowała ostatnio jako Aniołek Victoria's Secret pojawiając się na pokazie największego i najbardziej znanego prodeucenta bielizny na świecie. Podpisała też kontrakty z markami H&M oraz Zara, dzięki czemu możemy ją podziwiać w lookbookach popularnych marek.

Wygląda na to, że Kasia zaskakuje wszystkich i w wielkim stylu wraca na szczyt świata mody. Czy powtórzy sukces najsłynniejszych polskich top modelek? Mamy nadzieję, że tak.

Zobacz zdjęcia Kasi Struss z najnowszego numeru Magazynu Antidote.

poprzedni
nastepny
Kasia Struss w sesji dla Antidote. Wielki powrót polskiej modelki
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Zdjęcia: antidote magazine

Publikacja: 14.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KASIA STRUSS w stylu retro. Edytorial HARPER'S BAZAAR z KASIĄ STRUSS
KASIA STRUSS w stylu retro. Edytorial ...

Kasia Struss w szykownych stylizacjach retro w najnowszym edytorialu amerykańskiego Harper's Bazaar. Jak polska modelka odnalazła się w klimatach mody inspirowanych latami 80-tymi? Zobacz sesję Kasi Struss dla Harper's Bazaar.